(2) |
| Гарантия | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | ChromeCast Google Assistant Google Play Market |
| Енергоспоживання | ≦85 Вт |
| Рік випуску | 2023 |
| Комплект постачання | Телевізор Пульт ДК Інструкція Гарантійний талон |
| Призначення | Для вітальні У спальню |
| Технології | HDR |
| Підсвітка | Direct LED |
| Діагональ екрана | 43" |
| Підтримка Smart TV | з Smart TV |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Бездротові можливості | Bluetooth WI-Fi |
| Особливі властивості | LCD телевізор (LED) |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Платформа | Android |
| ТВ-тюнер | Супутниковий Цифровий Т2 Цифровий кабельний |
| Колір рамки | Чорний |
| Способи управління | Голосовий пошук Управління за допомогою смартфона |
| Час відгуку | 6 мс |
| Вихідна потужність звуку, Вт | 2 x 8 |
| Тип матриці | DLED |
| Діапазони цифрового тюнера | DVB-C DVB-T DVB-T2 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Покриття екрана | Глянсове |
| VESA | 200x100 мм |
| Обсяг оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Обсяг постійної пам'яті | 16 ГБ |
| Підтримувані відеосигнали | MPEG-2, MPEG-4, H.265 |
| Процесор зображення | Cortex A55*4 |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
| Яскравість | 220 кд/м² |
| Розміри з підставкою | 956.4 х 216.8 х 625.4 мм |
| Розміри без підставки | 956.4 х 93.2 х 555.5 мм |
| Вага з підставкою | 5.4 кг |
| Аудіосистема | Dolby Digital Plus |
| Країна-виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.