(0) |
| Бренд | TP-Link |
| Тип | ip-камера (цифрова) |
| Виконання | поворотна |
| Сенсор | 1/3 CMOS |
| Швидкість потоку | 15 |
| Розподільна здатність | 1920x1080 |
| Формат стиснення відео | H.264 |
| Інфрачервоне підсвічування | 1 |
| Вбудований мікрофон | 1 |
| Вбудований динамік | 1 |
| Функції | Системне сповіщення, Системне сповіщення зі знімком (сервіс Tapo Care) |
| Додатково | 128 біт AES шифрування SSL/TLS |
| Кнопка Reset | 1 |
| Аудіозв'язок | двостороння |
| по горизонталі | 360 |
| по вертикалі | 130 |
| Бездротова мережа | 1 |
| Виявлення руху | 1 |
| Мережеві протоколи | HTTPS, TCP/IP, UDP, ICMP, DNS, TCP |
| Стандарти безпеки | WPA/WPA2-PSK |
| Сертифікація | FCC, CE, RCM, RoHS |
| Розмір | 123.8 x 123 x 90 |
| Живлення | 100-240 В |
| Колір | білий |
| Температура зберігання | -40...+60 °C |
| Температура робоча | –30...+60 °C |
| Відносна вологість | 10 |
| Комплект поставки | адаптер живлення, інструкція, камера, кріпильний шаблон, водонепроникна пломба, монтажні анкери |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
ASUS Материнcька плата TUF GAMING B450-PLUS II sAM4 B450 4xDDR4 HDMI-DP ATX 4 512 грн.
IP-камера відеоспостереження TP-Link Tapo C211 Black 1 351 грн.
ASUS Материнcька плата PRIME B550M-K sAM4 B550 4xDDR4 M.2 HDMI DVI D-Sub mATX 3 781 грн.
ASUS Материнcька плата TUF GAMING B550-PLUS WIFI II sAM4 B550 4xDDR4 M.2 HDMI DP Wi-Fi BT ATX 7 416 грн.
ASUS Материнcька плата PRIME B550M-A sAM4 B550 4xDDR4 M.2 HDMI-DVI-VGA mATX 4 260 грн.