(0) |
| Бренд | Kingston |
Накопичувач відрізняється швидкістю читання / запису до 550/520 МБ / і дозволяє ефективно зберігати до 2 ТБ даних. Він поставляється в пакетному комплекті, який забезпечує все необхідне для безперебійного простого встановлення і модернізації в настільному комп'ютері і ноутбуці.
| Тип | внутрішній |
| Додатки | для настільного комп'ютера, для ноутбука |
| Ємність | 256 |
| Форм фактор | 2.5", mSATA |
| Інтерфейс | SATA 3 |
| Контролер | SM2259 |
| Тип NAND пам'яті | 3D TLC |
| Зовнішня швидкість запису | 500 |
| Зовнішня швидкість зчитування | 550 Мб/сек |
| Напрацювання на відмову | 1 млн. год |
| Температура зберігання | -40°C до 85°C |
| Робоча температура | 0°C до 70°C |
| Швидкість читання до | 90000 |
| Швидкість записування до | 80000 |
| Вага | 7 |
| Розміри (ШхВхТ) | 50.8 x 29.85 x 4.85 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
ASUS Материнcька плата TUF GAMING B450-PLUS II sAM4 B450 4xDDR4 HDMI-DP ATX 4 512 грн.
ASUS Материнcька плата PRIME B550M-K sAM4 B550 4xDDR4 M.2 HDMI DVI D-Sub mATX 3 781 грн.
ASUS Материнcька плата TUF GAMING B550-PLUS WIFI II sAM4 B550 4xDDR4 M.2 HDMI DP Wi-Fi BT ATX 7 425 грн.
ASUS Материнcька плата PRIME B550M-A sAM4 B550 4xDDR4 M.2 HDMI-DVI-VGA mATX 4 296 грн.
ASUS Материнcька плата TUF GAMING B550M-PLUS sAM4 B550 4xDDR4 M.2 HDMI DP mATX 5 581 грн.