(0) |
| Бренд | Apacer |
| Тип | внутрішній |
| Додатки | для настільного комп'ютера |
| Ємність | 1000 |
| Форм фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | SATA 3 |
| Тип NAND пам'яті | NAND Flash TLC |
| Зовнішня швидкість запису | 540 |
| Зовнішня швидкість зчитування | 560 Мб/сек |
| Ударостійкість при роботі | 1500G / 0,5мс |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. год |
| Температура зберігання | -40°C до 85°C |
| Робоча температура | 0°C до 70°C |
| Сертифікати | FCC, BSMI, VCCI, CE, KCC, RCM |
| Особливості | ECC |
| Вага | 60 |
| Розміри (ШхВхТ) | 100 x 69.9 x 7 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
ASUS Материнcька плата TUF GAMING B450-PLUS II sAM4 B450 4xDDR4 HDMI-DP ATX 4 512 грн.
ASUS Материнcька плата PRIME B550M-K sAM4 B550 4xDDR4 M.2 HDMI DVI D-Sub mATX 3 781 грн.
ASUS Материнcька плата TUF GAMING B550-PLUS WIFI II sAM4 B550 4xDDR4 M.2 HDMI DP Wi-Fi BT ATX 7 416 грн.
ASUS Материнcька плата PRIME B550M-A sAM4 B550 4xDDR4 M.2 HDMI-DVI-VGA mATX 4 260 грн.
ASUS Материнcька плата TUF GAMING B550M-PLUS sAM4 B550 4xDDR4 M.2 HDMI DP mATX 5 581 грн.