(0) |
Крісло для офісу GT RACER B-4029B відмінно підійде для переговорної, конференц-зали, приймальні керівника або для відвідувачів банків та подібних організацій. Простота конструкції робить це крісло вдалим доповненням для будь-якої офісної обстановки. Стриманий зовнішній вигляд виробу сподобається шанувальникам мінімалізму.
Ергономічність
Спинка крісла зроблена з міцного металевого каркасу та обшита екошкірою. Спинка досить висока та має вигин, внаслідок чого тіло отримує надійну підтримку спини. Це зручно, якщо знаходишся тривалий час у кріслі такого вигляду. Конструкція основи є звичайними металевими заокругленими ніжками. Для більшої зручності крісло оснащене підлокітниками з накладками, які роблять їх тактильно приємнішими. Усередині сидіння наповнювач із пінополіуретану, який має високу стійкість до деформації та не вбирає сторонні запахи. Також він робить використання офісного крісла комфортнішим.
Зносостійкість
Для виробництва каркаса даного офісного крісла використовують метал. Завдяки цьому, виріб отримує високу стійкість до механічних впливів та тривалий термін експлуатації. Максимальне навантаження складає 100 кг. Для оббивки застосовується екошкіра. Це безпечний та гіпоалергенний матеріал. Він зберігає привабливий вигляд упродовж тривалого часу. Крісло стійке, хоч і не має колісної бази.
| Комплектация | Спинка, сиденье, основа, винты для монтажа, инструкция по установке |
| Гарантия | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Крісла для персоналу |
| Ширина, см | 54.5 |
| Вага, кг | 10 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Висота, см | 94 |
| Максимальне навантаження, кг | 100 |
| Ступінь жорсткості | М'які |
| Матеріал оббивки | Екошкіра |
| Максимальний зріст, см | 180 |
| Підлокітники | М'які накладки |
| Основа | Конференц-основа |
| Висота спинки у верхньому положенні, мм | 945 |
| Висота сидіння у верхньому положенні, мм | 470 |
| Ширина спинки, мм | 470 |
| Висота сидіння у нижньому положенні, мм | 470 |
| Граничний кут нахилу спинки | 90° |
| Розміри сидіння | 47х46 см |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Висота підлокітників | 19.5 см |
| Розміри спинки | 47 х 47.5 см |
| Предметів у комплекті, шт. | 1 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.