(0) |
(0) |
| Комплектация | Варильна поверхня Інструкція по експлуатації Духова шафа Інструкція по експлуатації Плоске деко Решітка для сушки/жарки Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 40.8 кг |
| Вага в упаковці | 45.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 78 х 67 х 70 см |
| Додаткові характеристики | Режими нагріву: Швидкий попередній нагрів: 2900 Вт Верхній і нижній нагрів + конвекція 2000 Вт Гриль: 2000 Вт Верхній нагрів + гриль (супергриль): 2900 Вт Розморожування: 60 Вт Нижній нагрів: 1100 Вт Верхній нагрів + гриль + конвекція 2900 Вт Верхній нагрів + нижній нагрів: 2000 Вт Розміри камери духової шафи (В x Ш x Г) - 372 x 435 x 400 мм Потужність освітлення - 25 Вт Потужність гриля - 2000 Вт Потужність верхнього тена - 900 Вт Потужність нижнього тена - 1100 Вт |
| Функції | Індикатор залишкового тепла;Захист від дітей;Звуковий сигнал;Конвекція;Розморожування |
| Можливість під'єднання до мережі | 230 В |
| Керування духовкою | Механічні ручки + сенсорні кнопки |
| Напрямні для деко | Знімні |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 59.5 х 56 х 56 см |
| Діаметр і потужність конфорок | Нижня права HiLight: діаметром 145 мм, потужністю 1200 Вт Верхня права HiLight: діаметром 180 мм, потужністю 1800 Вт Верхня ліва HiLight: діаметром 145 мм, потужністю 1200 Вт Нижня ліва HiLight: діаметром 210 мм, потужністю 2300 Вт |
| Вид поверхні | Класична |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Довжина шнура живлення, м | 1.3 |
| Частота струму, Гц | 50 |
| Габарити (ВхШхГ) (см) | 4.5 х 56 х 49 |
| Варильна панель у комплекті | Електрична |
| Колір духовки | Чорний |
| Колір варильної поверхні | Чорний |
| Матеріал варильної поверхні | Склокераміка |
| Система очищення духовки | Емаль легкого очищення |
| Оснащення духовки | Дисплей;Наявність вилки;Наявність шнура живлення;Підсвітка |
| Керування варильною поверхнею | Сенсорне |
| Кількість програм духовки | 8 |
| Максимальна температура приготування в духовці | 250 |
| Мінімальна температура приготування в духовці | 50 |
| Об'єм духовки, л | 65 |
| Оформлення крайки варильної поверхні | Без рамки |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.