(0) |
Одна з найпотужніших витяжок у колекції Interline, що має високу продуктивність 1100 м3/год! Цю модель оснащено сенсорним керуванням на корпусі, що робить роботу з нею зручнішою! Модель виконана в дизайні врізного блоку зі стильною панеллю чорного кольору і впорається зі своїм завданням навіть у найбільшому приміщенні!
Периметральне всмоктування - це технологія, яка дає змогу витяжці досягати вищої інтенсивності поглинання повітря за збереження низького рівня енергоспоживання. Дизайн, виконаний у чорному загартованому склі стане фінальним штрихом абсолютно чудового вигляду цієї моделі. Щоразу, заходячи на кухню, ви відчуватимете, що ця витяжка - не просто функціональний пристрій, а й справжня прикраса вашої кухні.
Сенсорний блок управління - це справжня гордість Interline, адже він не тільки інтуїтивно зрозумілий, а й прекрасно реагує на дотики. З першого натискання навіть у тому разі, якщо ваші руки вологі або прохолодні. Робота в режимах відведення та рециркуляції відкриє вам широкі можливості встановлення цієї витяжки в проєкт вашої кухні.
Організуйте повноцінне виведення повітря з приміщення або встановіть вугільний фільтр і використовуйте витяжку разом із ним - хоч би який варіант ви обрали, модель від Interline зробить це можливим!
3 швидкості роботи двигуна дають можливість вибрати найбільш підходящий рівень інтенсивності залежно від ситуації. Алюмінієвий жировий фільтр особливої п'ятишарової конструкції, з асинхронним розташуванням плетінням, ефективно захистить двигун від жиру і випарів, продовживши термін служби пристрою. Технологія магнітного доступу до фільтра забезпечує більш високу надійність кріплення, а також значно полегшує догляд за витяжкою.
LED освітлення створює комфортні умови на кухні. Ви можете використовувати цю витяжку як додаткове джерело кристально чистого і яскравого світла на кухні. Можливість встановлення вугільного фільтра стане чудовим рішенням для витяжки, що працює в режимі рециркуляції, що дає змогу підвищити ефективність очищення повітря та позбутися небажаних запахів!
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 10.2 кг |
| Вага в упаковці | 12 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Сенсорне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 33 х 36.5 х 55.5 см |
| Ширина, см | 60 |
| Глибина, см | 29.5 |
| Оснащення | З таймером Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1 / 230 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED |
| Тип фільтра | 1 жировий алюмінієвий |
| Комплект постачання | Витяжка Гарантійний талон Інструкція Монтажний комплект |
| Тип монтажу | У шафу |
| Матеріал декору | Скло |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Висота, см | 29.6 |
| Продуктивність, куб.м/год | 1100 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 64 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.