(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 6.6 кг |
| Вага в упаковці | 7.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Сенсорне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 33.5 х 55.5 х 31.5 см |
| Ширина, см | 52 |
| Глибина, см | 28 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/100 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED: 1 x 8 Вт |
| Тип фільтра | Жировий фільтр Prof Steel |
| Комплект постачання | Витяжка Монтажний комплект Інструкція Гарантійний талон |
| Тип монтажу | У шафу |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Висота, см | 24.7 |
| Продуктивність, куб.м/год | 1000 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 65 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.