(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 21.5 кг |
| Вага в упаковці | 25.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Тип | Купольна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 65.6 х 56.1 х 100.1 см |
| Ширина, см | 43 |
| Глибина, см | 50 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/265 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED |
| Тип фільтра | Алюмінієвий (жировий) |
| Комплект постачання | Витяжка Гарантійний талон Інструкція Монтажний комплект |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Висота, см | 88.6 |
| Продуктивність, куб.м/год | 1200 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 68 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.