(0) |
| Бренд | MINOLA |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 5.5 кг |
| Вага в упаковці | 6.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Пласка |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 14 х 53 х 52 см |
| Ширина, см | 49.5 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 12 см |
| Кількість/потужність моторів | 2 х 80 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED 1х2 Вт |
| Тип фільтра | Жироуловлювальний алюмінієвий |
| Комплект постачання | Алюмінієвий фільтр Гарантійний талон Інструкція Мікрофіша Монтажний комплект Зворотний клапан Шнур з вилкою Енергокарта |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Матеріал декору | Емаль Скло |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Висота, см | 10 x 49.5 x 47.5 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 67 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.