(0) |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 8.5 кг |
| Вага в упаковці | 10.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Купольна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 57 х 65 х 32 см |
| Ширина, см | 59.5 |
| Глибина, см | 50 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | 2х1.5Вт LED |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Комплект постачання | Витяжка Зворотний клапан Монтажний комплект Інструкція Гарантійний талон |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Матеріал декору | Емаль |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | 15 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Висота, см | 107 |
| Продуктивність, куб.м/год | 1000 |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 70 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.