(0) |
| Бренд | PERFELLI |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 10.5 кг |
| Вага в упаковці | 12.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Т-подібна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 37.5 х 64 х 54.5 см |
| Ширина, см | 59.5 |
| Глибина, см | 31.5 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/65 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED 2x1.5 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий жироуловлюючий фільт Вугільний (до комплекту не входить) |
| Комплект постачання | Витяжка Алюмінієвий фільтр Гарантійний талон Гофра Декоративний короб Інструкція Монтажний комплект Зворотний клапан Шнур із вилкою живлення |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Матеріал декору | Скло |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Висота, см | 39.3-74.3 |
| Продуктивність, куб.м/год | 700 |
| Стандарт продуктивності | Європейський |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 61 |
| Мінімальний рівень шуму, дБ | 52 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.