(0) |
Повновбудовувана кухонна витяжка ELEYUS INTEGRA точно не залишить вас байдужими, адже вона не просто забезпечує ефективне очищення повітря від небажаних запахів, а є стильним і оригінальним рішенням для вашої кухні. Рішення інженерів-конструкторів дасть змогу повністю вбудувати ELEYUS INTEGRA 1200 LED SMD 52 в кухонну шафу, не впливаючи вагомо на дизайн кухні. Видимою залишається панель керування острівного типу з загартованого скла з дзеркальним ефектом, покрита високотемпературною керамічною фарбою, яка підкреслює лаконічність і елегантність інтер'єру.
Витяжка ELEYUS INTEGRA 1200 LED SMD 52 продуктивністю 1200 м³/год легко поглинає небажані запахи, дим і пари на кухні площею до 25 м², роблячи свіжим і чистим повітря вашого дому. Витяжка обладнана п'ятишаровим алюмінієвим фільтром, що поглинає більше жиру та випарів і захищає двигун. У разі ускладнень із під'єднанням до вентиляційної шахти, ELEYUS INTEGRA має режим рециркуляції, який, за наявності двох вугільних фільтрів ELEYUS FW — E15 і вільний вихід повітря з турбіни в простір приміщення, назавжди розв'яже цю проблему.
Реалізоване оригінальне дизайнерське рішення завдяки вбудованій у панелі керування світлодіодній стрічці. Стрічка LED SMD одночасно споживає мало енергії й розширює площу освітлення варильної поверхні завдяки широкому куту розсіювання 170º, що дуже зручно в процесі приготування. Світлоелементи виробляють природне м'яке світло, яке є найсприятливішим для організму та забезпечують мінімальне навантаження на зір.
Сенсорна панель керування є вагомою перевагою кухонної витяжки ELEYUS INTEGRA 1200 LED SMD 52. Завдяки пульту дистанційного керування вам буде легко та зручно вибирати потрібні режими роботи й освітлення.
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 23.5 х 52 х 29.5 см |
| Вага | 7.1 кг |
| Вага в упаковці | 8.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Сенсорне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 32.5 x 56 x 32.5 см |
| Ширина, см | 52 |
| Рівень шуму, дБ | 59-69.1 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/220 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка - 6 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий п'ятишаровий Вугільний (до комплекту не входить) |
| Комплект постачання | Витяжка Перехідник для повітроводу 12/15 см Жировий фільтр Монтажні болти Зворотний клапан Інструкція |
| Матеріал декору | Скло |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Продуктивність, куб.м/год | 1200 |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.