(0) |
Повновбудована кухонна витяжка Minola HBI 5722 WH 1200 LED обладнана одним двигуном високою потужністю 280 Вт. Максимальна продуктивність пристрою в режимі відведення повітря складає 1200 м3/год. Це дозволяє ефективно видаляти випари, небажані запахи та кіптяву, які утворюються в процесі приготування їжі.
Завдяки чудовим ергономічним якостям, якими наділена модель, вона підійде як до маленької, так і до стандартної кухні. Частина конструкції пристрою, яка має бути прихована від очей, повністю ховається у шафі, а робоча частина залишається на виду та органічно доповнює загальний дизайн.
Витяжка виготовлена з фарбованого металу білого кольору. Цей матеріал, крім візуальної привабливості, дуже легкий у догляді та має високу стійкість до зовнішніх впливів.
Кухонна витяжка Minola HBI 5722 WH 1200 LED обладнана алюмінієвим жировим фільтром, що складається з трьох шарів. Він забезпечує надійний захист двигуна та інших деталей пристрою від потрапляння жиру та випарів.
Очищення фільтра слід проводити кожні 2-3 місяці вручну в мильному розчині або в посудомийній машині.
Витяжка може працювати у двох режимах:
*Використання режиму рециркуляції витяжки можливе лише після встановлення вугільного фільтра, який продається окремо. Для вашої витяжки також можна підібрати відповідний вугільний фільтр від виробника
Панель управління з 5-ма механічними кнопками перемикання швидкостей та ввімкнення освітлення розташована посередині на передній частині пристрою. Вона проста в управлінні та інтуїтивно зрозуміла.
Повновбудовувана кухонна витяжка обладнана двома круглими LED-лампами потужністю 1.5 Вт кожна. Світлодіодні лампи забезпечують комфортне додаткове освітлення вашої кухонної поверхні, є найбільш економним джерелом світла.
Витяжка має 3 швидкості роботи. Необхідна швидкість обирається виходячи з інтенсивності забруднення повітря кухні. Кожній швидкості характерна різна продуктивність:
Рівень шуму пристрою не перевищує 72 дБ, що вважається комфортним значенням.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 29 х 52.5 x 29.1 см |
| Вага | 7 кг |
| Вага в упаковці | 8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 32.5 x 57 х 57 см |
| Ширина, см | 52.5 |
| Рівень шуму, дБ | 72 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/280 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | 2x1.5 Вт LED |
| Тип фільтра | Жироуловлювальний алюмінієвий |
| Комплект постачання | Інструкція Алюмінієвий фільтр Гарантійний талон Енергокарта Зворотній клапан монтажний комплект Мікрофіша |
| Тип монтажу | У шафу |
| Матеріал декору | Метал |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Продуктивність, куб.м/год | 1200 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.