(0) |
Телескопічна кухонна витяжка Minola HTL 514 BL LED обладнана одним мотором потужністю 80 Вт. Максимальна продуктивність пристрою в режимі відведення повітря становить 450 м3/год, що дозволяє ефективно видаляти випари, небажані запахи та кіптяву, які утворюються в процесі приготування їжі.
Витяжка з компактною шириною 49.7 см ідеально підходить для використання з варильною поверхнею такого ж розміру, який є універсальним для більшості кухонних приміщень.
Витяжка виготовлена з фарбованого металу. Це робить дану модель витяжки такою, що ідеально підходить для вашої кухні. Механічні перемикачі управління розташовані з боків.
Кухонна витяжка Minola HTL 514 BL LED обладнана двома алюмінієвими жировими фільтрами, що складаються з трьох шарів. Вони забезпечують надійний захист двигуна та інших деталей пристрою від потрапляння жиру та випарів.
Очищення фільтрів слід проводити кожні 2-3 місяці вручну в мильному розчині або в посудомийній машині.
Витяжка може працювати у двох режимах:
*Використання режиму рециркуляції витяжки можливе лише після встановлення вугільного фільтра, який продається окремо. Для вашої витяжки також можна підібрати відповідний вугільний фільтр від виробника
Механічна панель управління дуже проста та інтуїтивно зрозуміла. На ній розташовані перемикачі для увімкнення/вимкнення витяжки, освітлення та перемикання швидкостей. Активувати потрібну функцію можна одним натиском. Механічні перемикачі управління найбільш надійні та довговічні.
Кухонна витяжка обладнана LED-лампою потужністю 2 Вт. Світлодіоди забезпечують комфортне додаткове освітлення варильної поверхні і є найбільш економним джерелом світла.
Витяжка має 2 швидкості роботи. Необхідна швидкість обирається виходячи з інтенсивності забруднення повітря кухні. Кожній швидкості характерна різна продуктивність:
Рівень шуму пристрою не перевищує 61 дБ, що вважається комфортним значенням.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 16 х 49.7 х 28.3-46.8 см |
| Вага | 7.8 кг |
| Вага в упаковці | 8.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Телескопічна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 34.5 х 54.5 х 21.5 см |
| Ширина, см | 49.7 |
| Рівень шуму, дБ | 52 - 61 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/80 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип освітлення | 1 x 2 Вт Square LED |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Комплект постачання | Витяжка Алюмінієвий фільтр Гарантійний талон Інструкція Мікрофіша Монтажний комплект Зворотній клапан Шнур з вилкою Енергокарта |
| Тип монтажу | У шафу |
| Матеріал декору | Емаль |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Продуктивність, куб.м/год | 450 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.