ELEYUS BREEZE 470 50 BL – це телескопічна витяжка від ТМ ELEYUS, одна із новинок 2020 року. Ця витяжка є інженерно-конструкторським рішенням, котре дозволило досягнути оптимальних показників продуктивності без підвищення споживаної потужності пристрою і, відповідно, без здорожчання товару.
Завдяки власним дослідженням та розробкам було змінено конструкції корпусу турбіни та крильчатки. Нова конструкція лопатей та профілю корпусу дала змогу збільшити продуктивність приладу, не змінюючи споживану потужність двигуна. Окрім того, торгова марка розпочала використовувати електродвигуни зі споживаною потужністю 110 Вт, що мають значно вищий ККД (котрий покращився до 20% додатково). Всі ці нововведення дозволили отримати нову кухонну витяжку продуктивністю 470 м³/год без суттєвих конструктивних змін та збільшення споживаної потужності приладу.
Витяжка обладнана лампою розжарювання потужністю 25 Вт. Механічне клавішне управління витяжкою є простим, зручним та надійним. На корпусі розташовані дві клавіші – перемикач швидкостей (2 швидкості) та клавіша вмикання/вимикання світла.
Корпус витяжки ELEYUS BREEZE 470 50 BL є класичним для телескопічних витяжок ТМ ELEYUS, його висота становить 138 мм, що дозволяє легко вмонтувати її у стандартний модуль для вбудованої техніки.
Витяжка представлена у розмірі 50 см. Сучасний та надійний висувний механізм прикрасить кухню будь-якого стилю та дизайну, а висувна телескопічна панель забезпечить додаткове втягування. У своїй продукції ми застосовуємо високотехнологічні телескопічні направляючі нового покоління, відмінними рисами яких є нульове зажирення та легкий хід панелі. Як і на всю продукцію ТМ ELEYUS на кухонну витяжку ELEYUS BREEZE 470 50 BL діє гарантія 5 років.
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 17.8 x 49.6 x 27.6-45 см |
| Вага | 4.48 кг |
| Вага в упаковці | 5.46 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Телескопічна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 37 х 24 х 52 см |
| Ширина, см | 49.6 |
| Рівень шуму, дБ | 47.8 - 58.5 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/110 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип освітлення | Лампа розжарювання: 25 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Комплект постачання | Витяжка Керівництво з експлуатації Гарантійний талон |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Продуктивність, куб.м/год | 470 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.