(0) |
Повновбудована кухонна витяжка Minola HBI 5025 BL LED обладнана одним двигуном потужністю 80 Вт. Максимальна продуктивність пристрою в режимі відведення повітря складає 450 м3/год. Це дозволяє ефективно видаляти випари, небажані запахи та кіптяву, які утворюються в процесі приготування їжі.
Завдяки чудовим ергономічним якостям, якими наділена модель, вона підійде як до маленької, так і до стандартної кухні. Частина конструкції пристрою, яка має бути прихована від очей, повністю ховається у шафі, а робоча частина залишається на виду та органічно доповнює загальний дизайн.
Компактний корпус Super Slim являє собою раціональне рішення. Завдяки його висоті усього 140 мм, витяжка ідеально підходить для монтажу в приміщеннях з обмеженим простором, не займаючи багато місця.
Витяжка виготовлена з фарбованого металу чорного кольору. Цей матеріал, крім візуальної привабливості, дуже легкий у догляді та має високу стійкість до зовнішніх впливів.
Кухонна витяжка Minola HBI 5025 BL LED обладнана алюмінієвим жировим фільтром, що складається з трьох шарів. Він забезпечує надійний захист двигуна та інших деталей пристрою від потрапляння жиру та випарів.
Очищення фільтра слід проводити кожні 2-3 місяці вручну в мильному розчині або в посудомийній машині.
Витяжка може працювати у двох режимах:
*Використання режиму рециркуляції витяжки можливе лише після встановлення вугільного фільтра, який продається окремо. Для вашої витяжки також можна підібрати відповідний вугільний фільтр від виробника
Панель управління з 5-ма механічними кнопками перемикання швидкостей та ввімкнення освітлення розташована посередині на передній частині пристрою. Вона проста в управлінні та інтуїтивно зрозуміла.
Повновбудовувана кухонна витяжка обладнана LED-лампою потужністю 2 Вт. Світлодіодні лампи забезпечують комфортне додаткове освітлення вашої кухонної поверхні, є найбільш економним джерелом світла.
Витяжка має 3 швидкості роботи. Необхідна швидкість обирається виходячи з інтенсивності забруднення повітря кухні. Кожній швидкості характерна різна продуктивність:
Рівень шуму пристрою не перевищує 56 дБ, що вважається комфортним значенням.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 14 х 52.5 х 29.1 см |
| Вага | 3.5 кг |
| Вага в упаковці | 4.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Кнопкове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 19.5 х 58.5 х 33.5 см |
| Ширина, см | 52.5 |
| Рівень шуму, дБ | 56 |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1/80 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | 1х2 Вт LED |
| Тип фільтра | Жироуловлювальний алюмінієвий |
| Комплект постачання | Алюмінієвий фільтр Гарантійний талон Інструкція Мікрофіша Монтажний комплект Зворотній клапан Шнур з вилкою Енергокарта |
| Тип монтажу | У шафу |
| Матеріал декору | Метал |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Продуктивність, куб.м/год | 450 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.