(0) |
Чисте повітря навколо
Ця вдосконалена витяжка обладнана потужним двигуном, який швидко забирає запахи. У такий спосіб ви можете насолоджуватися чистішою атмосферою для приготування їжі та відпочинку.
Налаштування витяжки — це просто
Легкодоступне й інтуїтивно зрозуміле електронне регулювання функцій витяжки. Регулювання освітлення або швидкості вентилятора: швидкий і гнучкий підхід до готування.
Енергоефективно та яскраво
Енергоефективні світлодіоди ідеально підходять для кухні. Яскраві, довговічні та неймовірно енергоефективні, вони є невіддільною частиною сучасного будинку.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 6.6 кг |
| Вага в упаковці | 7.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Тип | Вбудована |
| Тип керування | Повзункове |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 37 x 62.5 x 34 см |
| Ширина, см | 52 |
| Режим роботи | Відведення повітря/рециркуляція |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1х210 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип освітлення | LED |
| Тип фільтра | Алюмінієвий жировий Вугільний (до комплекту не входить) |
| Комплект постачання | Витяжка Інструкція |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Висота, см | 27.5 х 52 х 28.5 |
| Продуктивність, куб.м/год | 600 |
| Стандарт продуктивності | Європейський |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 63 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.