(0) |
Печі Gorenje OptiBake досягають температури до 200 ˚C всього за 5 хвилин, що заощаджує 30% часу, необхідного для стандартного попереднього нагріву, і робить їх одними з найшвидших печей на ринку. Це дуже зручно для рецептів, які потребують попередньо розігрітої духовки.
Найкращі результати випікання досягаються при поєднанні нагрівачів більшого та меншого розміру. Продумане розташування нагрівальних елементів забезпечує оптимальне розподілення тепла і щоразу забезпечує найкращі результати випікання. В результаті ваші страви завжди будуть хрусткими зовні та м'якими всередині.
Програма Gorenje Pizza з налаштуванням температури випічки до 300°C спеціально розроблена для того, щоб допомогти вам приготувати ідеальну піцу, фокаччу, коржики та подібну випічку. Усі любителі піци потраплять у кулінарний рай!
Тепер ви можете насолоджуватися хрусткою скоринкою та смаком смаженої їжі без зайвих калорій. Цей надзвичайно інтенсивний метод випікання гарячим повітрям не вимагає використання жиру, щоб забезпечити ідеально смачну хрустку золотисту скоринку. Він ідеально підходить для невеликих шматочків м'яса, риби, овочів та готових заморожених страв, таких як картопля фрі та курячі нагетси. Ви будете насолоджуватися чудово хрусткою золотистою скоринкою ваших улюблених смажених страв, але без краплі олії!
Контролюючи температуру всередині продукту, BakeSensor керує всім процесом і навіть подає сигнал, коли приготування закінчено. Завжди насолоджуйтесь ідеальними результатами страв!
| Комплектация | Духовий шкаф Глибоке деко Маленьке деко Решітка |
| Гарантия | 24 місяці |
| Вага | 29,4 кг кг |
| Вага в упаковці | 31,4 кг кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 66 х 62 х 67,5 см см |
| Кількість програм | 13 |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Режими приготування | Великий гриль Швидкий нагрів духовки Верхнє + нижнє нагрівання + конвекція Гриль + конвекція Кільцевий нагрів Повільне приготування Піца Приготування на пару Розморожування |
| Додаткові функції | Електрозапалювання Конвекція Приготування на парі Таймер |
| Оснащення | Дисплей Наявність шнура живлення Підсвітка |
| Тип гриля | Електричний |
| Енергоспоживання | 0,82 кВт/год кВт/год |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 59 х 56 х 55 см см |
| Матеріал панелі керування | Нержавіюча сталь |
| Матеріал дверцят духовки | Скло |
| Потужність гриля | 3500 Вт Вт |
| Максимальна температура приготування | 300 |
| Мінімальна температура приготування | 50 |
| Країна-виробник товару | Словенія |
| Об‘єм, л | 77 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.