(0) |
| Комплектация | Духова шафа Деко з емаллю легкого очищення Емальований лист Решітка |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага в упаковці | 34.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А+ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 65.4 х 67 х 63.5 см |
| Кількість програм | 10 |
| Ширина, см | 59.5 |
| Глибина, см | 56.9 |
| Потужність підключення | 3390 Вт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Режими приготування | Швидкий нагрів духовки Гриль Конвекція Нижнє нагрівання Піца Приготуваня заморожених страв Приготування на пару Турбо-гриль |
| Керування духовкою | Механічні ручки + сенсорні кнопки |
| Напрямні для деко | Знімні |
| Додаткові функції | Автопрограми за вагою Блокування від дітей Вимкнення духовки після завершення програми Конвекція Приготування з термощупом Розморожування Таймер |
| Оснащення | Дисплей Наявність шнура живлення Підсвітка Термощуп у комплекті |
| Тип гриля | Електричний |
| Система очищення | Піролітична |
| Кількість стекол дверцят | 3 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 59-57.8 х 56 х 55 см |
| Матеріал панелі керування | Скло |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Висота, см | 59.4 |
| Функція НВЧ | Ні |
| Об‘єм, л | 72 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.