(0) |
Електрична вбудована духовка Concept ETV6060 об’ємом 70 л пропонує 9 функцій випічки, включаючи гаряче повітря і гриль. У базовій комплектації ви знайдете телескопічні полози, мілке та глибоке деко.
Технічні параметри:
Детальний опис:
Аксесуари:
[block id="etv6060-desc"]
| Комплектация | решітка, глибоке деко,мілке деко, круговий нагрівальний елемент, 1 пара телескопічних полозків |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 32 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А |
| Кількість програм | 9 |
| Ширина, см | 59.5 |
| Потужність підключення | 3000 Вт Вт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Режими приготування | 9 функцій випікання, включаючи гаряче повітря і гриль |
| Керування духовкою | Механічні ручки + кнопки |
| Додаткові функції | Блокування від дітей Відкладений старт Конвекція Розморожування Таймер |
| Оснащення | Дисплей Наявність шнура живлення Підсвітка |
| Кількість стекол дверцят | 3 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 59,5 × 56,0 × 57,0 см |
| Матеріал дверцят духовки | Скло |
| Максимальна температура приготування | 250 |
| Мінімальна температура приготування | 50 |
| Країна-виробник товару | Чехія |
| Об‘єм, л | 70 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.