(0) |
Дизайн
Особливість
Обладнання
Управління
Комфорт
Електронний таймер
Електронний таймер-це короткостроковий таймер з перевіряється сигналом. Його можна використовувати для зручного програмування робочого часу печі. За допомогою кнопок ви можете вибрати відповідний час для початку і завершення режиму приготування. Робочий час буде відображатися на цифровому дисплеї.
Циркуляційна система
Забезпечує постійне охолодження внутрішньої частини духовки і дозволяє вбудувати прилади в кухонні меблі.
Інфрачервоний гриль
Інфрачервоний гриль ідеально підходить, якщо ви віддаєте перевагу готувати рибу, стейки або тости в духовці. Якщо вам подобається свіжий хліб, злегка відкрийте дверцята духовки або використовуйте вентилятор, щоб досягти кращих результатів.
Система гарячого повітря
Система гарячого повітря-зручне сучасне досягнення. Він складається з кільцевих радіаторів і високоефективних вентиляторів і забезпечує рівномірний розподіл гарячого повітря по всій порожнині печі. Температуру духовки можна встановити на 50-280 ° C, яка ідеально підходить для випічки тортів і печива. Режим приготування з використанням вентилятора скорочує час приготування, а також економить час і енергію. Ця система забезпечує істотно більш чисту духовку, запобігає злив жиру і соку і забезпечує помітно кращий смак.
Легко чиститься-гіпоалергенна, екологічно чиста емаль
Внутрішня частина духовки покрита легкою чистою емаллю.
Емаль Кайзер має наступні характеристики:
Самоочисна функція-Pyrolyse
Ця функція застосовується для швидкого очищення духовки. Температура духовки піднімається до 420 ° C і буде підтримуватися протягом 1 - 3 годин. На відміну від піролітичного очищення ваша кухонні меблі не піддається сильному тепловому удару. Піроліз забезпечує постійну і зручну очистку навіть у важкодоступних місцях, наприклад верхня і задня поверхні порожнини печі. Не потрібно витирати-запечені плями жиру і соусу можна легко видалити в одну мить! Для особливих в'їдаються плям найближчим часом розігрійте духовку і почистіть-плями зникнуть. Для видалення невеликих плям використовуйте м'яку щітку і гарячу мильну воду.
Легко прилеглі направляючі
Напрямні полиці виконані з нержавіючої сталі. Ви можете витягнути листи і дротяні полиці, не пошкодивши емаль. Бічні напрямні легко демонтуються, що забезпечує зручне очищення порожнини печі. Напрямні для полиці можна мити вручну або просто покласти в посудомийну машину для зручного чищення.
Дверна ручка і обертові ручки
Елегантна дверна ручка покрита шкірою Art Déco, металеві деталі і обертові ручки-джойстики виготовлені з • античного золота • -металу з опуклими гербами Kaiser
Головні характеристики
| Комплектация | емальоване деко, хромована решітка, камінь для випічки піци (1 х круглий Ø 34 см), бічні сходинки, телескопічні направляючі для одного рівня |
| Гарантия | 24 місяці |
| Вага | 38 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 65,5 × 64,0 × 66,0 см |
| Кількість програм | 9 |
| Ширина, см | 59.5 |
| Потужність підключення | 2,8 Вт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Тип напрямних | Знімні + 1 рівень телескопічних |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Режими приготування | верхній, верхній + нижній + конвекція, гриль + конвекція, нижній, нижній + малый гриль + обдув, основний гриль, піролітична очистка, холодний обдув (розморожування), гарячий обдув в екорежимі |
| Керування духовкою | Механічні ручки + сенсорні кнопки |
| Додаткові функції | Конвекція Розморожування Таймер |
| Оснащення | Дисплей Наявність шнура живлення Підсвітка |
| Система очищення | Піролітична |
| Кількість стекол дверцят | 4 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 60,0 × 60,0 × 55,5 см |
| Матеріал дверцят духовки | Скло |
| Максимальна температура приготування | 250 |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Об‘єм, л | 66 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.