(0) |
Функція автоматичної роботи духової шафи
Встановіть таймер на необхідний час роботи, й духова шафа вимкнеться автоматично.
Функція ручного режиму роботи духовки
Встановіть ручку в положення "Ручний режим роботи" — духова шафа працюватиме без таймера, поки ви її не вимкнете.
Індикатор
Цей індикатор — своєрідний маяк, який сповіщає про стан і процес нагрівання духової шафи.
| Комплектация | Духова шафа Решітка Емальоване деко Інструкція Гарантійний талон Кріплення |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 22 кг |
| Вага в упаковці | 26 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 68 х 50.5 х 66.5 см |
| Кількість програм | 7 |
| Ширина, см | 45 |
| Глибина, см | 58 |
| Потужність підключення | 2000 Вт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Режими приготування | Розморожування Верхній нагрів + нижній нагрів Нижній нагрів Верхній нагрів + конвекція + нижній нагрів Подвійний гриль Подвійний гриль + конвекція |
| Керування духовкою | Механічні ручки |
| Напрямні для деко | Знімні |
| Додаткові функції | Конвекція Розморожування Таймер |
| Оснащення | Наявність шнура живлення Підсвітка |
| Тип гриля | Електричний |
| Енергоспоживання | 1.06 кВт/год |
| Система очищення | Емаль легкого очищення |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 60 х 56 х 41.5 см |
| Матеріал панелі керування | Скло |
| Матеріал дверцят духовки | Скло |
| Потужність гриля | 1200 Вт |
| Рік випуску | 2023 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Висота, см | 59.5 |
| Функція НВЧ | Ні |
| Об‘єм, л | 53 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.