(0) |
| Комплектация | Глибоке емальоване деко Решітка Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 26 кг |
| Вага в упаковці | 28 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип | Електричний |
| Серия | Essential |
| Клас енергоспоживання | А |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 66 х 62 х 67.5 см |
| Кількість програм | 11 |
| Ширина, см | 59.5 |
| Глибина, см | 56.4 |
| Потужність підключення | 2500 Вт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Режими приготування | Швидке нагрівання (FastPreheat) Класичний нагрів із вентилятором Нижній і верхній нагрівальні елементи Великий інфрачервоний гриль із вентилятором Pizza - Приготування піци Великий інфрачервоний гриль GentleBake: повільне приготування FrozenBake: приготуваня заморожених страв Розморожування Очищення парою (AquaClean) Освітлення духової шафи |
| Керування духовкою | Механічні ручки + сенсорні кнопки |
| Напрямні для деко | Знімні |
| Додаткові функції | Блокування від дітей Вимкнення духовки після завершення програми Відкладений старт Конвекція Приготування з додаванням пари Розморожування Таймер |
| Оснащення | Дисплей Наявність вилки Наявність шнура живлення Підсвітка |
| Тип гриля | Електричний |
| Енергоспоживання | 0.97 кВт/год |
| Система очищення | Емаль легкого очищення |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 59-60 х 56-56.4 х 55 см |
| Матеріал панелі керування | Скло |
| Матеріал дверцят духовки | Скло |
| Потужність гриля | 2300 Вт |
| Рік випуску | 2022 |
| Максимальна температура приготування | 300 |
| Мінімальна температура приготування | 50 |
| Країна-виробник товару | Словенія |
| Висота, см | 59.5 |
| Функція НВЧ | Ні |
| Об‘єм, л | 77 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.