(0) |
Саме час випробувати потужність пари з духовою шафою 700 SteamCrisp®. Ця духова шафа додає пару до процесу приготування страв, завдяки чому вони готуються при нижчих температурах та залишаються соковитими. Створюючи золотаву, хрумку скоринку та соковиту середину.
Попрощайтеся з посередньою випічкою та вітайте SteamCrisp. Ідеально підходить для випікання та смаження, поєднуючи пару та традиційне нагрівання для лагідного приготування страви, запобігаючи її висиханню. Смак і текстура покращуються завдяки парі.
Підтримувати духову шафу як нову зовсім не важко з інтелектуальною функцією піролітичного очищення. Ця система самоочищення нагріває духову шафу до температури, яка перетворює жир та інші залишки на попіл. Після цього потрібно лише протерти дно духовки. Більше не потрібно витрачати безліч часу на миття духової шафи.
Завдяки нашому термощупу ви можете досягти чудових результатів щоразу. Він дозволяє відслідковувати процес готування, вимірюючи внутрішню температуру продукту. Він навіть повідомить вас про те, коли ваша страва приготовлена до потрібної температури, і припинити готування.
Сенсорний дисплей — звучне інтуїтивне та функціональне керування
Духова шафа із сенсорним TFT-дисплеєм дає змогу легко регулювати температуру та час готування як для випікання кексів, так і готування лосося. Необхідні вам технології та допомога під час готування смачних улюблених страв.
З нашою функцією швидкого нагрівання духова шафа буде готова саме тоді, коли потрібно вам. Завдяки скороченню часу на попереднє нагрівання у порівнянні з традиційним нагріванням ви зможете перетворити заощаджений час на пам'ятніші моменти.
| Комплектация | Духовий шкаф Деко Решітка Жаровня для збору жиру Термощуп Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців |
| Вага | 33,3 кг кг |
| Вага в упаковці | 34.3 кг кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А+ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 59,4х59,6х56,9 см см |
| Кількість програм | 19 |
| Потужність підключення | 3390 Вт Вт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Кількість рівнів напрямних | 3 |
| Режими приготування | Швидкий нагрів духовки Випікання хліба Гриль Конвекція Повільне приготування Нижнє нагрівання Піца Підтримки тепла Приготуваня заморожених страв Приготування на пару Розморожування Розтойка тіста Регенерація Турбо гриль |
| Керування духовкою | Сенсорне управління |
| Додаткові функції | Автопрограми за вагою Блокування від дітей Конвекція Приготування з додаванням пари Приготування з термощупом Таймер |
| Оснащення | Дисплей Наявність шнура живлення Підсвітка Термощуп у комплекті |
| Тип гриля | Електричний |
| Енергоспоживання | 0,93 кВт/год кВт/год |
| Система очищення | Піролітична |
| Кількість стекол дверцят | 3 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 60х56х55 см см |
| Матеріал панелі керування | Скло з металевою рамкою |
| Матеріал дверцят духовки | Скло з металевою рамкою |
| Потужність гриля | 2300 Вт Вт |
| Максимальна температура приготування | 300 |
| Мінімальна температура приготування | 30 |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Об‘єм, л | 72 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.