(0) |
| Комплектация | Деко для випікання 30 мм Деко для випікання 50 мм Квадратні решітки Телескопічні напрямні - 1 рівень |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 31,2 кг |
| Вага в упаковці | 36 кг |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А+ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 69.4 x 66 x 66 см |
| Кількість програм | 20 |
| Ширина, см | 59.5 |
| Глибина, см | 57 |
| Потужність підключення | 3500- 3850 Вт |
| Тип напрямних | Знімні + 1 рівень телескопічних |
| Кількість рівнів напрямних | 1 |
| Керування духовкою | Механічні ручки + сенсорні кнопки |
| Напрямні для деко | Телескопічні |
| Додаткові функції | SmartThings Блокування від дітей Таймер |
| Оснащення | Дисплей Підсвітка Через Wi-Fi |
| Тип гриля | Електричний |
| Енергоспоживання | 3,5 - 3,85 кВт/год |
| Система очищення | Каталітична |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 56 x 57.9 x 54.9 см |
| Потужність гриля | 1100 - 1600 Вт |
| Максимальна температура приготування | 270 |
| Мінімальна температура приготування | 30 |
| Країна-виробник товару | Малайзія |
| Висота, см | 59,6 |
| Об‘єм, л | 76 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.