(0) |
Вбудована духова шафа з AutoPilot: ідеально приготовані страви завдяки вcтановленим автоматичним програмам
3D-Гаряче повітря: рівномірне випікання та відмінний результат.
AutoPilot 40: кожна страва виходить бездоганно завдяки сорока попередньо встановленим автоматичним програмам.
LED-дисплей з червоною індикациєю: простий у використанні завдяки функціям таймеру.
EcoClean Direct: чиста духова шафа без зусиль завдяки покриттю, яке знищує жир.
Плавне закриття дверцят завдяки функції Soft Close.
| Комплектация | Емальоване деко для випічки Комбінована решітка Універсальне деко Деко Air Fry |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 35.7 кг |
| Вага в упаковці | 37.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Електричний |
| Серия | Serie 6 |
| Клас енергоспоживання | А |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 67 x 65.5 x 67.7 см |
| Кількість програм | 12 |
| Ширина, см | 59.4 |
| Глибина, см | 54.8 |
| Потужність підключення | 3100 Вт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Тип напрямних | Знімні + 1 рівень телескопічних |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Режими приготування | Попереднє нагрівання Hotair gentle Інтенсивне нагрівання Підігрівання Нижнє нагрівання Гаряче повітря Піца Варіогриль великої площі Гриль + гаряче повітря Розморожування Варіогриль малої площі Стандартне нагрівання |
| Керування духовкою | Сенсорне управління |
| Напрямні для деко | Телескопічні |
| Додаткові функції | Багаторівневе приготування Блокування від дітей Конвекція Розморожування Таймер |
| Оснащення | Дисплей Довідник дверцят Наявність вилки Наявність шнура живлення Підсвітка Через Wi-Fi |
| Тип гриля | Електричний |
| Система очищення | Емаль легкого очищення |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 57.5-59.7 x 56-56.8 x 55 см |
| Матеріал панелі керування | Скло |
| Матеріал дверцят духовки | Скло |
| Потужність гриля | 2800 Вт |
| Максимальна температура приготування | 275 |
| Мінімальна температура приготування | 50 |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Висота, см | 59.5 |
| Функція НВЧ | Ні |
| Об‘єм, л | 66 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.