(0) |
| Комплектация | Духова шафа Решітка Дека |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 37.2 кг кг |
| Вага в упаковці | 39.4 кг кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 67.5 x 69 x 66 см см |
| Кількість програм | 10 |
| Ширина, см | 59.4 |
| Потужність підключення | 3600 Вт Вт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Режими приготування | Гаряче делікатне повітря Гриль великої площі Нижнє нагрівання Гаряче повітря Піца Гриль + гаряче повітря Стандартне нагрівання |
| Додаткові функції | Блокування від дітей Таймер |
| Оснащення | Дисплей Підсвітка |
| Тип гриля | Електричний |
| Система очищення | Піролітична |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 58.5-59.5 x 56-56.8 x 55 см см |
| Матеріал панелі керування | Нержавіюча сталь |
| Матеріал дверцят духовки | Скло |
| Потужність гриля | 2800 Вт Вт |
| Максимальна температура приготування | 275 |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Об‘єм, л | 71 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.