(0) |
Духова шафа електрична Siemens iQ700 HB774G1B1 - характеристики:
| Комплектация | Духова шафа Решітки: 1 шт Дека/піддони: 2 шт |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 38.3 кг |
| Вага в упаковці | 40.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Електричний |
| Серия | iQ700 |
| Клас енергоспоживання | А+ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 67 x 67 x 68 см |
| Додаткові характеристики | Блокування дверцят Функція захисного вимкнення духової шафи 3D-Гаряче повітря-плюс softMove Home Connect Функція старту без прогрівання Швидке прогрівання приладу |
| Кількість програм | 13 |
| Ширина, см | 59.4 |
| Глибина, см | 54.8 |
| Потужність підключення | 3600 Вт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Режими приготування | Гриль малої площі Попереднє нагрівання Hotair gentle Підігрівання Гриль великої площі Нижнє нагрівання Гаряче повітря Піца Готування за низької температури Гриль + гаряче повітря Спеціальний режим для продуктів глибокого замороження Стандартне нагрівання Звичайне тепло щадне |
| Керування духовкою | Сенсорне управління |
| Напрямні для деко | Знімні |
| Додаткові функції | Багаторівневе приготування;Блокування від дітей;Конвекція;Таймер |
| Оснащення | Дисплей;Довідник дверцят;Меню українською мовою;Наявність вилки;Наявність шнура живлення;Підсвітка;Через Wi-Fi |
| Тип гриля | Електричний |
| Енергоспоживання | У звичайному режимі: 0.87 кВт/г У режимі конвекції: 0.69 кВт*год |
| Система очищення | Піролітична |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 58.5-59.5 x 56-56.8 x 55 см |
| Матеріал панелі керування | Скло |
| Матеріал дверцят духовки | Скло |
| Потужність гриля | 2800 Вт |
| Максимальна температура приготування | 300 |
| Мінімальна температура приготування | 30 |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Висота, см | 59.5 |
| Функція НВЧ | Ні |
| Об‘єм, л | 71 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.