(0) |
| Комплектация | Деко Піддон Лоток |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 35.3 кг |
| Вага в упаковці | 37.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Електричний |
| Серия | Serie 8 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 54 x 65 x 68 см |
| Додаткові характеристики | Блокування дверцят Функція захисного відключення духової шафи |
| Кількість програм | 16 |
| Ширина, см | 59.4 |
| Глибина, см | 39.2 |
| Потужність підключення | 3600 Вт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Кількість рівнів напрямних | 3 |
| Режими приготування | Гриль малої площі Попереднє нагрівання Гриль великої площі Нижній нагрів Мікрохвилі Делікатна циркуляція повітря Гриль + гаряче повітря Смаження на повітрі (аерофритюр) Стандартний нагрів Конвекція Звичайне тепло щадне |
| Керування духовкою | Сенсорне управління |
| Напрямні для деко | Знімні |
| Додаткові функції | Блокування від дітей;Вимкнення духовки після завершення програми;Конвекція;Таймер |
| Оснащення | Дисплей;Довідник дверцят;Наявність вилки;Наявність шнура живлення;Підсвітка;Через Wi-Fi |
| Тип гриля | Електричний |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 45.0-45.5 x 56.0-56.8 x 55.0 см |
| Матеріал панелі керування | Скло |
| Матеріал дверцят духовки | Скло |
| Потужність гриля | 2800 Вт |
| Максимальна температура приготування | 230 |
| Мінімальна температура приготування | 30 |
| Потужність НВЧ, Вт | 900 |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Висота, см | 45.5 |
| Функція НВЧ | Є |
| Об‘єм, л | 45 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.