(0) |
| Комплектация | Духова шафа Деко, 2 щт Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 46.5 кг |
| Вага в упаковці | 49.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Електричний |
| Серия | iQ700 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 67 x 67 x 68 см |
| Кількість програм | 21 |
| Ширина, см | 59.4 |
| Глибина, см | 54.8 |
| Потужність підключення | 3600 Вт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Тип напрямних | Знімні + 1 рівень телескопічних |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Режими приготування | Гриль малої площі Попереднє нагрівання Hotair gentle Інтенсивне нагрівання Гриль великої площі Мікрохвилі Піца Гриль + гаряче повітря Спеціальний режим для продуктів глибокого замороження Осушування 4D-Гаряче повітря Підігрівання Нижнє нагрівання Готування за низької температури Стандартне нагрівання Звичайне тепло щадне |
| Керування духовкою | Сенсорне управління |
| Напрямні для деко | Телескопічні |
| Додаткові функції | Багаторівневе приготування;Блокування від дітей;Конвекція;Приготування з термощупом;Таймер |
| Оснащення | Дисплей;Довідник дверцят;Наявність вилки;Наявність шнура живлення;Підсвітка;Термощуп у комплекті;Через Wi-Fi |
| Тип гриля | Електричний |
| Система очищення | Емаль легкого очищення;Каталітична |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 58.5-59.5 x 56.-56.8 x 55 см |
| Матеріал панелі керування | Скло |
| Матеріал дверцят духовки | Скло |
| Потужність гриля | 2800 Вт |
| Максимальна температура приготування | 300 |
| Мінімальна температура приготування | 30 |
| Потужність НВЧ, Вт | boos, 90, 180, 360, 600 |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Висота, см | 59.5 |
| Функція НВЧ | Є |
| Об‘єм, л | 67 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.