(0) |
| Комплектация | Духова шафа Перфорований парозбірник, розмір XL Перфорований парозбірник, розмір M Неперфорований парозбірник, розмір M |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 36.9 кг |
| Вага в упаковці | 39.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Електричний |
| Серия | CSG |
| Клас енергоспоживання | А+ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 52 x 65 x 69 см |
| Кількість програм | 21 |
| Ширина, см | 59.4 |
| Глибина, см | 54.8 |
| Потужність підключення | 3300 Вт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Кількість рівнів напрямних | 3 |
| Режими приготування | Делікатне розігрівання продуктів Гриль малої площі Попереднє нагрівання Hotair gentle Розморожування Гриль великої площі Піца Гриль + гаряче повітря 4D-Гаряче повітря Підігрівання Нижнє нагрівання Готування за низької температури приготування на парі Доведення страв до готовності Смаження на повітрі (аерофритюр) Стандартне нагрівання Звичайне тепло щадне |
| Керування духовкою | Сенсорне управління |
| Напрямні для деко | Знімні |
| Додаткові функції | Блокування від дітей;Конвекція;Приготування з термощупом;Приготування на парі;Розморожування;Таймер |
| Оснащення | Дисплей;Довідник дверцят;Наявність вилки;Наявність шнура живлення;Підсвітка;Термощуп у комплекті;Через Wi-Fi |
| Тип гриля | Електричний |
| Енергоспоживання | 0.73 кВт*год |
| Система очищення | Емаль легкого очищення;Каталітична |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 45-45.5 x 56-56.8 x 55 см |
| Матеріал панелі керування | Скло |
| Матеріал дверцят духовки | Скло |
| Максимальна температура приготування | 250 |
| Мінімальна температура приготування | 30 |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Висота, см | 45.5 |
| Функція НВЧ | Ні |
| Об‘єм, л | 47 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.