(0) |
| Бренд | BEKO |
| Гарантия | 36 місяців |
| Вага | 35.17 кг кг |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Клас енергоспоживання | А+ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 65.5х66х66 см см |
| Кількість програм | 15 |
| Потужність підключення | 3400 Вт Вт |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Керування духовкою | Сенсорне управління |
| Додаткові функції | Конвекція;Розморожування |
| Тип гриля | Електричний |
| Енергоспоживання | 0.88 кВт/год кВт*год |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 56х55х60 см см |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Об‘єм, л | 72 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.