(0) |
| Комплектация | Духова шафа Інструкція Деко з емаллю легкого очищення Емальоване деко Решітка хромована |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 34 кг |
| Вага в упаковці | 35 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 63.5 х 67 х 65.4 см |
| Кількість програм | 45 |
| Ширина, см | 59.6 |
| Глибина, см | 56.7 |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Тип напрямних | Знімні + 1 рівень телескопічних |
| Кількість рівнів напрямних | 3 |
| Режими приготування | Нижнє нагрівання Традиційна кулінарія Розморожування Малий гриль Волога конвекція Піца Steambake Гаряче повітря Турбо-гриль |
| Керування духовкою | Механічні ручки + сенсорні кнопки |
| Напрямні для деко | Телескопічні |
| Додаткові функції | Автопрограми за вагою;Багаторівневе приготування;Блокування від дітей;Вимкнення духовки після завершення програми;Відкладений старт;Конвекція;Приготування з додаванням пари;Приготування з термощупом;Розморожування;Таймер |
| Оснащення | Дисплей;Довідник дверцят;Наявність вилки;Наявність шнура живлення;Підсвітка;Термощуп у комплекті |
| Тип гриля | Електричний |
| Система очищення | Піролітична |
| Кількість стекол дверцят | 3 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 57.8-59 х 56 х 55 см |
| Матеріал панелі керування | Скло з металевою рамкою |
| Матеріал дверцят духовки | Скло з металевою рамкою |
| Рік випуску | 2023 |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Висота, см | 59.4 |
| Функція НВЧ | Ні |
| Об‘єм, л | 72 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.