(0) |
Галогенне підсвічування
Хороша видимість страви, що готується Хочете спостерігати за процесом приготування, але не хочете відкривати дверцята, щоб не випускати жар? Галогенне підсвічування добре висвітлює нішу духової шафи, дозволяючи стежити за своїм кулінарним шедевром через щільно закриті дверцята.
Міцні дверцята
Міцні дверцята для розміщення важких страв та посуду
Гарячі важкі страви буває складно дістати з духовки. Міцні дверцята витримують навантаження до 22.5 кг. Це на 20% більше у порівнянні з дверцятами звичайних духових шаф. Тому ви можете поставити гарячу страву на відкриті дверцята, щоб перевести дух.
| Комплектация | Духовой шкаф Стандартный противень Глубокий противень Стандартная решетка Руководство пользователя Гарантийный талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.5 х 59.5 х 56.7 см |
| Вага | 28.4 кг |
| Вага в упаковці | 30.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 65.5 х 66 х 66 см |
| Додаткові характеристики | Тип дверцы: Откидная Количество верхних уровней: 2 уровня Гидролитическая очистка SteamShine Частота: 50 Гц |
| Кількість програм | 6 |
| Потужність підключення | 2400 Вт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Режими приготування | Конвекция Нижний нагрев + верхний нагрев Большой гриль Малый гриль + конвекция Предварительный нагрев с функцией бустер Нижний нагрев |
| Керування духовкою | Сенсорне управління |
| Об'єм, л | 72 |
| Напрямні для деко | Знімні |
| Додаткові функції | Багаторівневе приготування Блокування від дітей Конвекція |
| Оснащення | Дисплей Підсвітка |
| Тип гриля | Електричний |
| Енергоспоживання | 0.88 кВт/год |
| Система очищення | Емаль легкого очищення |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 56 х 55 х 60 см |
| Матеріал панелі керування | Скло з металевою рамкою |
| Матеріал дверцят духовки | Скло з металевою рамкою |
| Рік випуску | 2022 |
| Максимальна температура приготування | 250 |
| Мінімальна температура приготування | 50 |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.