(0) |
Ефективна система регулювання тепла
Система DynamiCooling ефективно охолоджує зовнішню поверхню (корпус) духовки та запобігає пошкодженню внаслідок її нагрівання. Теплові датчики в духовках із системою DynamiCooling+ регулюють охолодження зовнішніх стінок духовки до безпечної температури — 60 °C. Це особливо корисно для духових шаф з функцією піролітичного очищення, виконання якого відбувається при дуже високій температурі.
Об'єм 77 л
Потрібно приготувати дуже багато їжі? Інноваційне рішення дало змогу розширити внутрішній простір камери духової шафи, завдяки чому ви можете використовувати всю її ширину. Тепер кожне деко має більше місця, а завдяки передовим технологіям страви готуються рівномірно на всіх рівнях.
Коли зненацька напало натхнення
Температура в духових шафах OptiBake досягає 200 °C усього за 5 хвилин, а це на 30 % швидше, ніж при звичайному розігріванні. Завдяки цьому наші моделі духовок — одні з найшвидших на ринку. Дуже зручно, коли ви готуєте страви, що потребують попереднього розігрівання. Щойно пристрій розігріється, відобразиться світловий індикатор і пролунає звуковий сигнал.
Найшвидший спосіб випікання заморожених продуктів
Ця ефективна програма випікання ідеально підходить для всіх типів заморожених продуктів і напівфабрикатів.
Для дуже ніжних і соковитих страв
Ця функція забезпечує ніжне, повільне та рівномірне випікання. Волога утримується всередині продукту, завдяки чому його консистенція залишається надзвичайно ніжною та соковитою. Підходить для приготування м’яса, риби або кондитерських виробів на одному рівні.
Щоразу рівномірне випікання
Електричні духові шафи Гореньє відомі своєю інноваційною округлою камерою, яка вже багато років відрізняє їх від інших духовок. Форма камери духовки HomeMade створена за мотивами традиційної дров’яної печі та забезпечує кращу циркуляцію повітря, ніж у моделях інших виробників, що дозволяє досягати бездоганних результатів випікання. Нещодавно форма HomeMade отримала новий дизайн, а потік повітря було покращено завдяки оновленій конструкції нагрівача й оптимальному розташуванню вентиляційних отворів. Це дало змогу забезпечити стабільну температуру по всій камері духовки. Ваші страви більше ніколи не пригоратимуть з одного боку, залишаючись сирими з іншого.
Подвійний нагрівач для хрусткої скоринки
Найкращих результатів випікання можна досягти, поєднавши великий і малий грилі. Продумане розташування цих елементів забезпечує оптимальний розподіл жару та найкращі результати готування: страви виходять хрусткими ззовні та ніжними всередині.
Найкраща піца у місті
Ця програма з можливістю налаштування температури випікання до 300 °C створена спеціально для полегшення приготування неперевершеної піци, фокачі, коржів і подібних страв.
Легкий доступ — легке чищення
Скло дверцят виймається без зайвих зусиль, тож ви зможете з легкістю їх мити й завжди чудово бачити все, що відбувається в духовці.
| Комплектация | Глибоке емальоване деко Решітка |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.5 х 59.5 х 56.4 см |
| Вага | 25.9 кг |
| Вага в упаковці | 27.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 66 х 62 х 67.5 см |
| Додаткові характеристики | Фірмові технології AquaClean Динамічна система охолодження плюс DC+ |
| Кількість програм | 11 |
| Потужність підключення | 2500 Вт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Режими приготування | Швидке нагрівання (FastPreheat) Класичний нагрів із вентилятором Нижній і верхній нагрівальні елементи Великий інфрачервоний гриль із вентилятором Pizza - Приготування піци Великий інфрачервоний гриль GentleBake: повільне приготування FrozenBake: приготуваня заморожених страв Розморожування Очищення парою (AquaClean) Освітлення духової шафи |
| Керування духовкою | Механічні ручки + сенсорні кнопки |
| Об'єм, л | 77 |
| Напрямні для деко | Знімні |
| Додаткові функції | Багаторівневе приготування Блокування від дітей Вимкнення духовки після завершення програми Відкладений старт Конвекція Розморожування Таймер |
| Оснащення | Дисплей Наявність вилки Наявність шнура живлення Підсвітка |
| Тип гриля | Електричний |
| Енергоспоживання | 0.821 кВт/год |
| Система очищення | Емаль легкого очищення |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 59 х 56 х 55 см |
| Матеріал дверцят духовки | Скло |
| Потужність гриля | 800 Вт |
| Рік випуску | 2022 |
| Максимальна температура приготування | 300 |
| Мінімальна температура приготування | 50 |
| Країна виробник | Словенія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.