(0) |
6 режимів роботи
Ви гарантовано приготуєте ідеальну страву, адже духова шафа DIANA 6006 працює в 6 режимах, тому так легко підібрати нагрівальний елемент серед запропонованих: верхнє нагрівання, нижнє нагрівання, нагрівання верхнє + нижнє, нагрівання верхнє + нижнє + конвекція, гриль, розморожування. Духова шафа досить потужна, тому вам не потрібно довго чекати досягнення потрібної температури.
Готуйте на двох рівнях із конвекцією
Пишні бісквіти, хрустке печиво та справжня італійська піца рівномірно пропечені з усіх боків — ось результат роботи конвекції. Бережіть свій час для рідних і друзів, оскільки DIANA 6006 може запікати страви одночасно на декількох рівнях. Мати соковиті страви з хрусткою скоринкою тепер легко.
Гриль
Приготування соковитих стейків і овочів із максимальним збереженням корисних властивостей є з використанням гриля. Це ідеальна функція для цінителів здорового харчування.
Поворотні перемикачі Push&Pull
Керуйте духовою шафою за допомогою поворотних перемикачів Push&Pull, які приваблюють практичністю й естетичним виглядом. Ви оціните абсолютно непомітні втоплені ручки, які гарантують легкість прибирання.
Таймер
Усе ще хвилюєтеся, щоб не забути вимкнути пічку та не зіпсувати улюблену страву? Налаштуйте механічний таймер і робіть власні справи, адже духова шафа вимкнеться автоматично.
Легке очищення
Догляд за духовою шафою тепер не проблема, оскільки стінки духової шафи DIANA 6006 покриті емаллю легкого очищення, яка вирізняється практичністю. Прибирання не принесе клопоту, навіть у важкодоступних місцях, просто використовуйте очищення парою, а знімні напрямні так легко мити навіть у посудомийці!
Тангенціальне охолодження
Максимальна температура духовки досягає 270 °C, тому для безпеки використання приладу, духова шафа DIANA 6006 працює з тангенціальним охолодженням, що гарантує збереження кухонних меблів.
Хромовані знімні напрямні забезпечують стійке розміщення дека, а також легкі в догляді. Для безпечного користування дверцята духовки виготовлені з двошарового загартованого скла, щоб зовнішня стінка дверей залишалася холодною.
| Комплектация | Духова шафа електрична Решітка для гриля Деко Шнур з вилкою Посібник з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.5 x 59.5 x 56.5 см |
| Вага | 30 кг |
| Вага в упаковці | 32 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 70 x 67 x 62 см |
| Кількість програм | 6 |
| Потужність підключення | 2100 Вт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Кількість рівнів напрямних | 4 |
| Режими приготування | Верхнє нагрівання Нижнє нагрівання Нагрівання верхнє + нижнє Нагрівання верхнє + нижнє + конвекція Гриль Розморожування |
| Керування духовкою | Механічні ручки |
| Об'єм, л | 66 |
| Напрямні для деко | Знімні |
| Додаткові функції | Конвекція Розморожування Таймер |
| Оснащення | Наявність вилки Наявність шнура живлення Підсвітка |
| Тип гриля | Електричний |
| Енергоспоживання | 0.84 кВт/год |
| Система очищення | Емаль легкого очищення |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 59.5 x 56 x 55 см |
| Матеріал панелі керування | Скло |
| Матеріал дверцят духовки | Скло |
| Потужність гриля | 2000 Вт |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.