ELEYUS MILA 6006 - додає насичений смак та аромат кожній страві та вдало доповнює дизайн сучасної кухні.
Розмістіть духову шафу прямо під поверхнею або на рівні очей, щоб стежити за випічкою було зручно. Внутрішня камера об'ємом 69 л має в комплекті 2 листи та решітку, що допоможе запекти цілого птаха, сімейну піцу або великий пиріг для домашніх урочистостей.
Сучасний дизайн
Панель керування та дверцята духової шафи виготовлені з міцного та безпечного загартованого скла, яке легко витримує високі температури, радує чудовим зовнішнім виглядом та простотою у догляді.
Режими приготування на кожен день
Дивуйте рідних та гостей неперевершеними стравами! Вибирайте потрібний режим приготування серед універсального переліку: гриль, гриль + конвекція, розморожування, нижнє нагрівання, верхнє + нижнє нагрівання, нагрівання верхнє + нижнє + конвекція.
Хрумка скоринка і пишна серединка
Соковита м'якоть вкрита золотистою скоринкою - режим гриль + конвекція створений, щоб ви куштували ідеальні м'ясні та рибні страви.
Якщо ви любитель пухкої випічки, скористайтеся режимом конвекції. Постійна циркуляція гарячого повітря вирівнює температуру в духовці, тому пишні бісквіти і рум'яні пироги пропікаються рівномірно, навіть якщо готувати одночасно на декількох рівнях.
Таймер і відкладений старт
Хочете смачну та корисну вечерю, а господарювати на кухні після насиченого дня немає бажання? Хочете смачно поснідати, а часу зовсім не вистачає? Помістіть продукти всередину та виберіть режим таймера - після закінчення встановленого часу духова шафа автоматично вимкнеться та порадує готовою стравою. Коли ж налаштувати режим відкладеного старту, випічка завершиться у вказаний час і до вашого приходу будинок буде сповнений смачними ароматами. Ваші страви захищені від випадкової зміни режиму або вимикання духовки маленькими пальчиками. Поворотними ручками Push & Pull легко вибрати потрібний режим приготування, налаштувати температуру, а потім вони зручно ховаються вглиб панелі управління. Більше зручності додає LED-дисплей, адже слідкувати за часом приготування стає ще простіше.
Легке очищення парою
З духовкою ELEYUS MILA 6006 залишки їжі та жиру більше вас не турбуватимуть. Внутрішня камера покрита емаллю легкого очищення, яке досить просто протерти після очищення пором. Дверцята та внутрішнє скло легко знімаються для додаткової зручності у догляді, а хромовані знімні напрямні можна мити навіть у посудомийці!
Надійність та безпека
Щойно закінчили ремонт і хочете ще довго радіти новим кухонним меблям? Система тангенціального охолодження не дозволить корпусу духовки нагрітися вище 60 градусів та гарантує збереження кухонних меблів. А завдяки подвійному загартованому склу дверцят температура зовнішнього скла в 4 рази нижче температури приготування.
| Комплектация | Стандартне деко Глибоке деко (8 см) Решітка для гриля Кріплення Шнур з вилкою Посібник з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.5 х 59.5 х 57.5 см |
| Вага | 34 кг |
| Вага в упаковці | 36 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 65 х 64 х 65 см |
| Кількість програм | 6 |
| Потужність підключення | 2300 Вт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Кількість рівнів напрямних | 7 |
| Режими приготування | Розморожування Нижнє нагрівання Верхній + нижній нагрів Конвекція + верхнє + нижнє нагрівання Гриль + конвекція Гриль |
| Керування духовкою | Механічні ручки + сенсорні кнопки |
| Об'єм, л | 69 |
| Напрямні для деко | Знімні |
| Додаткові функції | Блокування від дітей Конвекція Розморожування Таймер |
| Оснащення | Дисплей Наявність вилки Наявність шнура живлення Підсвітка |
| Тип гриля | Електричний |
| Енергоспоживання | 2.3 кВт/год |
| Система очищення | Емаль легкого очищення Каталітична |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 59.5 х 56 х 55 см |
| Матеріал панелі керування | Скло |
| Матеріал дверцят духовки | Скло |
| Потужність гриля | 2000 Вт |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.