(0) |
Вбудована духова шафа електрична GorenjeBOS67372CLBз об'ємом духовки 77 літрів, дизайн виконаний у класичному стилі.
AirFry: інтенсивне запікання
Корисні задоволення
Тепер можна насолоджуватися смачною хрусткою картоплею фрі без зайвих калорій. Цей режим запікання за допомогою гарячого повітря не вимагає використання жиру, щоб отримати хрустку золотисту скоринку. У поєднанні зі спеціальним перфорованим листом (залежно від моделі) ви досягнете ще кращих результатів. Режим AirFry підходить для невеликих шматків м'яса, риби, овочів або заморожених напівфабрикатів, наприклад, картоплі фрі або нагетсів.
Коли натхнення приходить в останній момент
Швидке нагрівання
Духовки OptiBake нагріваються до температури 200 градусів всього за 5 хвилин, заощаджуючи 30% часу в порівнянні зі звичайним нагріванням, що робить їх одними з найшвидших духовок на ринку. Це особливо зручно, якщо для рецепта потрібно попередньо нагріти духовку. Звуковий сигнал та індикатор повідомлять вам, що необхідну температуру досягнуто.
GentleBake: повільне приготування
Неймовірно ніжні та соковиті страви
Режим для делікатного, повільного та рівномірного пропікання. При такому способі страва залишається ніжною та соковитою. Режим підходить для приготування м'яса, риби або випічки на одному рівні.
Ця програма з регулюванням температури до 300 градусів спеціально розроблена, щоб ви могли вдома випікати ідеальну піцу, фокачу, коржики та подібну випічку.
| Комплектация | Глубокий эмалированный противень Мягкий эмалированный противень Решетка |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.5 х 59.5 х 56.4 см |
| Вага | 29 кг |
| Вага в упаковці | 31 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 66 х 62 х 67.5 см |
| Фірмові технології | ExtraSteam PerfectGrill |
| Додаткові характеристики | Форма духовки HomeMade Plus Направляющие для противня с Click системой |
| Кількість програм | 13 |
| Потужність підключення | 3500 Вт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Тип напрямних | Знімні + 1 рівень телескопічних |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Режими приготування | Быстрый нагрев (FastPreheat) Классический нагрев с вентилятором Большой инфракрасный гриль с вентилятором AirFry: интенсивное запекание Круговой нагревательный элемент с паром Нижний и верхний нагревательные элементы с паром Большой инфракрасный гриль GentleBake: медленное приготовление Pizza - Приготовление пиццы FrozenBake: приготовление замороженных блюд Размораживание Очистка паром (AquaClean) Освещение духового шкафа |
| Керування духовкою | Механічні ручки |
| Об'єм, л | 77 |
| Напрямні для деко | Знімні |
| Додаткові функції | Багаторівневе приготування Вимкнення духовки після завершення програми Конвекція Приготування на парі Розморожування Таймер |
| Оснащення | Дисплей Довідник дверцят Наявність вилки Наявність шнура живлення Підсвітка |
| Тип гриля | Електричний |
| Енергоспоживання | 0.821 кВт/год |
| Система очищення | Емаль легкого очищення |
| Кількість стекол дверцят | 3 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 59 х 56 х 55 см |
| Матеріал панелі керування | Емаль |
| Матеріал дверцят духовки | Скло з металевою рамкою |
| Потужність гриля | 800 Вт |
| Рік випуску | 2022 |
| Максимальна температура приготування | 300 |
| Мінімальна температура приготування | 50 |
| Країна виробник | Словенія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.