(0) |
Інфрачервоний гриль
Інфрачервоний гриль ідеально підходить, якщо ви віддаєте перевагу готуванню риби, стейків або тостів у духовці. Якщо вам подобається апетитна скоринка, трохи відкрийте дверцята духовки або використовуйте вентилятор для досягнення кращих результатів.
| Комплектация | Емальоване деко Дрібне деко Глибоке деко Решітка |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 45.5х59.4х48.6 см |
| Вага | 32.2 кг |
| Вага в упаковці | 36.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 52.5х67.5х61.1 см |
| Кількість програм | 19 |
| Потужність підключення | 3200 Вт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Режими приготування | Функція для приготування гарячого молока або гарячої піни Електрогриль Розморожування за часом Видалення накипу |
| Керування духовкою | Сенсорне управління |
| Об'єм, л | 38 |
| Напрямні для деко | Знімні |
| Додаткові функції | Блокування від дітей Конвекція Приготування на парі Розморожування Таймер |
| Оснащення | Дисплей Наявність шнура живлення Підсвітка |
| Тип гриля | Електричний |
| Система очищення | Піролітична |
| Кількість стекол дверцят | 3 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 42.5х56.5х60 см |
| Матеріал панелі керування | Скло з металевою рамкою |
| Матеріал дверцят духовки | Скло з металевою рамкою |
| Потужність гриля | 1200 Вт |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.