(0) |
Вбудована електрична духова шафа Kaiser EH 6355 ElfEm
Має обертовий вертел, каталітичну очистку, систему Teleskop для м'якого висунення листів, що витримують 15 кг, потрійне скління легкознімних дверей, Аналоговий таймер-хвилинник для нагадування про готовність страв, що готуються.
Електричні духові шафи Multi 8 Empire з вісьмома функціями відповідають запитам найвимогливіших кухарів. Завдяки комбінаціям верхнього, нижнього нагріву, гриля, обдування і обертового вертіла можна легко розморозити продукти і якісно приготувати як актуальні сьогодні страви, так і страви з бабусиних рецептів.
Каталітична очищення позбавить внутрішню камеру духових шаф від жиру, пригоріла їжі та ін. Очищення відбувається на пластинах, покритих каталітичною емаллю при досягненні 220 °C. Вам залишається лише змести залишки зі стінок і дна камери. Масивні металеві ручки управління, кільця вибору функцій і температури, ручки дверей духових шаф, рамки вікон духовок, солідні фронтальні накладки в старовинному стилі приковують увагу і створюють приємне відчуття вінтажності, надійності і стабільності.
Головні характеристики:
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.5х59.5х56 см |
| Вага | 39 кг |
| Вага в упаковці | 43.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А+ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 64.7х65.8х66 см |
| Кількість програм | 8 |
| Потужність підключення | 3500 Вт |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Режими приготування | Верхнє + нижнє нагрівання Нижнє нагрівання + конвекція Верхнє нагрівання Гриль Верхнє нагрівання + конвекція |
| Керування духовкою | Механічні ручки |
| Об'єм, л | 67 |
| Напрямні для деко | Телескопічні |
| Додаткові функції | Конвекція Рожен Розморожування Таймер |
| Оснащення | Підсвітка |
| Тип гриля | Електричний |
| Система очищення | Каталітична |
| Кількість стекол дверцят | 3 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 59.4х58.9х56.5 см |
| Матеріал панелі керування | Емаль |
| Матеріал дверцят духовки | Емаль |
| Потужність гриля | 1200 Вт |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.