(0) |
Електричний обертовий гриль
Рожен повертається автоматично. Він підходить для великих шматків м'яса. Залежно від розміру ви можете або ввімкнути інфрачервоний гриль або додаткове верхнє нагрівання. Якщо ви відчуваєте, що м'ясо на грилі апетитно стиснуте зовні, злегка відкрийте дверцята духовки — результат буде ще кращим!
Інфрачервоний гриль
Інфрачервоний гриль ідеально підходить, якщо ви віддаєте перевагу готуванню риби, стейків або тостів у духовці. Якщо вам подобається апетитна скоринка, трохи відкрийте дверцята духовки або використовуйте вентилятор для досягнення кращих результатів.
| Комплектация | Духова шафа Решітка Емальоване деко Рамка для рожна Вилка рожна Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.4 х 59.4 х 54 см |
| Вага | 40.5 кг |
| Вага в упаковці | 45 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 66 х 66 х 66 см |
| Кількість програм | 8 |
| Потужність підключення | 3500 Вт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В 380 В |
| Кількість рівнів напрямних | 2 |
| Режими приготування | Верхнє + нижнє нагрівання Верхнє + нижнє нагрівання + конвекція Гаряче обдування Гриль Гриль + конвекція Холодне обдування (розморожування) Нижнє нагрівання + гаряче обдування |
| Керування духовкою | Механічні ручки |
| Об'єм, л | 63 |
| Напрямні для деко | Телескопічні |
| Додаткові функції | Блокування від дітей Конвекція Рожен Розморожування Таймер |
| Оснащення | Наявність шнура живлення Підсвітка |
| Тип гриля | Електричний |
| Енергоспоживання | 2.4 кВт/год |
| Система очищення | Емаль легкого очищення |
| Кількість стекол дверцят | 3 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 59.5 х 56 х 50 см |
| Матеріал панелі керування | Скло з металевою рамкою |
| Матеріал дверцят духовки | Емаль |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.