(0) |
Сучасна та дуже гарна електрична духовка TOKYO 6 ST (BK) — справжня знахідка для кухонь у темних та контрастних кольорах. Завдяки елегантному кольору фасаду духовка має дуже шикарний зовнішній вигляд. І, так би мовити, має багатий вигляд.
Внутрішня камера виготовлена з емалі легкого очищення. Тому догляд за духовкою буде максимально простим і швидким. Водночас сама камера має об'єм цілих 52 літри.
Керування вироблено в такий спосіб, щоб приготування улюблених страв було комфортним і швидким.
| Комплектация | Духова шафа електрична Деко Решітка Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 58.5 x 45 x 56.5 см |
| Вага | 22.6 кг |
| Вага в упаковці | 24.65 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 68 х 47 х 67 см |
| Додаткові характеристики | Розмір дека (ВхШхГ): 3.5 х 38.8 х 35.7 см |
| Кількість програм | 6 |
| Потужність підключення | 2056 Вт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Кількість рівнів напрямних | 4 |
| Режими приготування | Освітлення/розморожування Верхній і нижній нагрівальний елементи Верхній і нижній нагрівальні елементи + вентилятор Нижній нагрівальний елемент Верхній нагрівальний елемент Верхній гриль |
| Керування духовкою | Механічні ручки + кнопки |
| Об'єм, л | 52 |
| Напрямні для деко | Рельєфні |
| Додаткові функції | Конвекція Розморожування Таймер |
| Оснащення | Дисплей Наявність вилки Наявність шнура живлення Підсвітка |
| Тип гриля | Електричний |
| Енергоспоживання | 0.72 кВт/год |
| Система очищення | Емаль легкого очищення |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 59 x 45.5 x 55 см |
| Матеріал панелі керування | Скло |
| Матеріал дверцят духовки | Скло |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.