(0) |
Hansa — це добре відомий європейський бренд побутової техніки, доступний у понад 20 країнах, який також є найкращим вибором на ринках Східної Європи. Майже 70-річний досвід у виробництві побутової техніки дав нагоду розробити широкий і різноманітний асортимент побутової техніки, який задовольняє потреби мільйонів споживачів щодо дизайну та технологій.
| Комплектация | Духова шафа Плоске деко Глибоке деко Решітка для смаження |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.5 х 59.5 х 57.5 см |
| Вага | 32.4 кг |
| Вага в упаковці | 36 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 66 х 67 х 70 см |
| Кількість програм | 11 |
| Потужність підключення | 3600 Вт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-230 В |
| Кількість рівнів напрямних | 1 |
| Режими приготування | Верхнє і нижнє нагрівання + конвекція Гриль Верхнє нагрівання + гриль (супергриль) Нижнє нагрівання Швидке нагрівання Турбоконвекція Традиційне приготування (піца) Турбоконвекція Верхнє нагрівання + гриль + конвекція Верхнє нагрівання + нижнє нагрівання (конвекція) SoftSteam ECO |
| Керування духовкою | Механічні ручки + сенсорні кнопки |
| Об'єм, л | 77 |
| Напрямні для деко | Телескопічні |
| Додаткові функції | Конвекція Таймер |
| Оснащення | Дисплей Наявність вилки Наявність шнура живлення Підсвітка |
| Тип гриля | Електричний |
| Енергоспоживання | 0.99 кВт/год |
| Система очищення | Емаль легкого очищення |
| Кількість стекол дверцят | 3 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 59.5 х 56 х 56 см |
| Матеріал панелі керування | Нержавіюча сталь |
| Матеріал дверцят духовки | Скло |
| Потужність гриля | 1500 Вт |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.