(0) |
Додавання гармонійного дизайну вашій кухні
Створіть кухню своєї мрії. Вона функціональніша і красивіша, ніж попередня, і в ній приємніше перебувати. Техніка Samsung Infinite line™ відрізняється вишуканим вертикальним дизайном із безшовними плоскими поверхнями, які роблять її привабливою на вигляд. А ціла низка передових технологій забезпечує динамічну та гнучку роботу.
Елегантне та гармонійне вікно з матового скла
Вікно з матового скла, до якого дуже приємно торкатися, додасть вашій кухні розкішний вигляд. Його технологія антивідблиску відрізняється матовою текстурою, тому гармонійно поєднується з сучасною кухонною технікою і меблями. Крім цього, воно завжди виглядатиме чудово завдяки покриттю, на якому не залишається відбитків пальців.
Функція Steam Combi
Оптимізуйте смак та текстуру страв, що б ви не готували. Духова шафа з підтримкою функції Steam Combi дарує вам набагато більше можливостей. Її можна використовувати як звичайну піч. Або застосувати функцію Full Steam для приготування на пару корисних страв. А функція Add Steam зробить вашу їжу хрумкою та соковитою.
Функція Full Steam
Готувати здорові та смачні страви на пару стало легше. Функція Full Steam піддає дії пари такі продукти, як овочі або свіжа риба. Завдяки такому способу приготування вони чудово зберігають свій природний смак та вітаміни. Функція також дозволяє утримувати воду.
Функція Add Steam
Отримайте бажане – страви соковиті та хрусткі. Функція Add Steam наповнює всю камеру парою, щоб продукти зберігали більше природної вологості. І ваші страви завжди будуть виходити соковитими та м'якими всередині, і при цьому чудово хрусткими та рум'яними ззовні.
Швидке та смачне приготування
Готуйте неперевершено смачно та швидко. Духова шафа з функцією Microwave Combi дає можливість готувати по-різному. Ви можете використовувати його як звичайну конвекційну духовку. Крім того, вона також виконує функцію мікрохвильової печі для швидкого і ретельного приготування їжі. Або ви можете використовувати обидві функції одночасно!
Інтуїтивно просте управління
Побалуйте себе ексклюзивними стравами – тепер це легко. 4. 3-дюймовий TFT-дисплей Full Touch з великим циферблатом відрізняється розкішним зовнішнім виглядом, а його кольоровий інтерфейс – стриманим дизайном. Він наочно показує стан усередині печі. До того ж, вам буде зручно керувати рядом функцій простим дотиком або поворотом циферблата.
Просте управління в будь-який час і в будь-якому місці
Економте час і встигайте набагато більше за допомогою Wi-Fi. Просто слідкуйте за статусом роботи печі та керуйте нею в будь-який час та в будь-якому місці за допомогою програми. Ви можете попередньо розігріти або вимкнути, а також перевірити та відрегулювати температуру та час приготування. Посібник із приготування їжі також рекомендує оптимальний режим приготування для кожної страви та ділиться рецептами.
Клас енергоефективності А+
Зробіть свій будинок більш енергоефективним та економте на рахунках за електрику. Духова шафа відноситься до класу енергоефективності A+ і тому споживає енергії менше, ніж звичайно, без шкоди для продуктивності або функціональності. А у вас, як і раніше, залишається багато робочого простору всередині нього.
Готуйте більше або більш об'ємного посуду
Задумайте різноманітне меню або приготуйте щось у великому посуді: з величезною камерою об'ємом 50 літрів доступно все. Вона відкриває більше можливостей для приготування їжі вдома. Можна приготувати кілька страв на різних рівнях, наприклад, овочі, випічку, запіканки або пасту. Але якщо зупиніться на одній великій страві, наприклад, запіканка або індичка, вони так само легко поміститься.
Готуйте їжу набагато швидше та рівномірніше
Економте час завдяки більш рівномірному впливу на продукти завдяки подвійному вентилятору. Два вентилятори з підігрівом розподіляють тепло по всій камері та підтримують у ньому постійну температуру, тому страви завжди готуються швидко та ретельно. Тобто режим відмінно підходить для запікання та смаження. І ви зможете щоразу тішити себе смачними стравами.
| Комплектация | Духова шафа Деко для випікання: 2 шт Решітка для гриля у піддон Піддон для режиму НВЧ |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 45.6 х 59.5 х 54.9 см |
| Вага | 38.7 кг |
| Вага в упаковці | 46.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 69.4 x 66 x 66 см |
| Гаряча лінія виробника | Samsung 0-800-502-000 Цілодобово 24/7 |
| Кількість програм | 50 |
| Потужність підключення | 3950 Вт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Тип напрямних | Знімні + 2 рівні телескопічних |
| Кількість рівнів напрямних | 2 |
| Керування духовкою | Механічні ручки + сенсорні кнопки |
| Об'єм, л | 35 |
| Напрямні для деко | Знімні |
| Додаткові функції | Блокування від дітей Конвекція Мікрохвильовий режим Приготування на парі Розморожування Таймер |
| Оснащення | Дисплей Наявність вилки Наявність шнура живлення Підсвітка Через Wi-Fi |
| Тип гриля | Електричний |
| Система очищення | Емаль легкого очищення |
| Кількість стекол дверцят | 3 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 44.6-45 х 56.4-56.8 х 55 см |
| Матеріал панелі керування | Скло |
| Матеріал дверцят духовки | Скло з металевою рамкою |
| Потужність гриля | 2550 Вт |
| Потужність НВЧ, Вт | 1650 |
| Країна виробник | Малайзія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.