(0) |
Духова шафа електрична KAISER EH 6338 S оснащена грилем. Піролітичне очищення внутрішніх поверхонь.
Інфрачервоний гриль
Інфрачервоний гриль ідеально підходить, якщо ви віддаєте перевагу готуванню риби, стейків або тостів у духовці. Якщо вам подобається апетитна скоринка, трохи відкрийте дверцята духовки або використовуйте вентилятор для досягнення кращих результатів.
| Комплектация | Духова шафа Емальоване деко: 2 шт Решітка Термощуп Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.4 х 59.4 х 55.6 см |
| Вага | 43.3 кг |
| Вага в упаковці | 47.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 65.5 х 66 х 65.5 см |
| Кількість програм | 11 |
| Потужність підключення | 3500 Вт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-230 В |
| Кількість рівнів напрямних | 2 |
| Режими приготування | Верхній + нижній Подвійний гриль Подвійний гриль + термоциркуляція Гаряче обдування + нижнє нагрівання Гаряче обдування Нижнє нагрівання + верхнє нагрівання + термоциркуляція Нижнє нагрівання + термоциркуляція Гриль Подвійний гриль + гаряче обдування + нижнє нагрівання Холодне обдування (розморожування) Піролітичне очищення |
| Керування духовкою | Механічні ручки + сенсорні кнопки |
| Об'єм, л | 73 |
| Напрямні для деко | Телескопічні |
| Додаткові функції | Блокування від дітей Конвекція Приготування з термощупом Розморожування Таймер |
| Оснащення | Дисплей Наявність шнура живлення Підсвітка Термощуп у комплекті |
| Тип гриля | Електричний |
| Енергоспоживання | 3.4 кВт/год |
| Система очищення | Піролітична |
| Кількість стекол дверцят | 4 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 59.5 х 56 х 50 см |
| Матеріал панелі керування | Скло |
| Матеріал дверцят духовки | Скло |
| Країна виробник | Німеччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.