(0) |
| Комплектация | Духова шафа електрична Деко для випікання Універсальні грати |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.5 x 59.5 x 57 см |
| Вага | 31.4 кг |
| Вага в упаковці | 34.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 69.4 x 66 x 66 см |
| Гаряча лінія виробника | Samsung 0-800-502-000 Цілодобово 24/7 |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Режими приготування | Верхній гриль Нижній гриль Верхнє нагрівання + конвекція Великий гриль Нижній нагрів + конвекція |
| Керування духовкою | Механічні ручки + кнопки |
| Об'єм, л | 68 |
| Напрямні для деко | Телескопічні |
| Додаткові функції | Блокування від дітей Таймер |
| Оснащення | Дисплей Наявність вилки Наявність шнура живлення Підсвітка |
| Тип гриля | Електричний |
| Система очищення | Каталітична |
| Кількість стекол дверцят | 3 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 56 x 57.8 x 54.9 см |
| Матеріал панелі керування | Скло |
| Матеріал дверцят духовки | Скло |
| Потужність гриля | 1600 Вт |
| Рік випуску | 2022 |
| Максимальна температура приготування | 250 |
| Мінімальна температура приготування | 30 |
| Країна виробник | Малайзія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.