(0) |
Технологія «6-е відчуття» у вашій духовці це те саме, що професійний кухар у вас на кухні. Піч із технологією «6-те відчуття» пропонують ідеальний результат приготування страв за найменших витрат часу та ресурсів. Завдяки двом сенсорам, технологія визначає вагу поміщеної у духовку страви, точну температуру всередині та відповідно час, необхідний для завершення процесу приготування. Контролюючи весь процес, технологія повідомляє на дисплей усю необхідну для вас інформацію.
| Комплектация | Духова шафа Глибоке деко Стандартне деко Телескопічні напрямні Решітка Шнур живлення Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.5 х 59.5 х 55.8 см |
| Вага | 40.5 кг |
| Вага в упаковці | 42.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А+ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 69 x 63 x 55 см |
| Кількість програм | 33 |
| Потужність підключення | 3650 Вт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-230 В |
| Кількість рівнів напрямних | 1 |
| Режими приготування | Конвекція Розморожування Гриль Піднімання тіста Великі порції Підтримка тепла ЕКО Конвекція Традиційний |
| Керування духовкою | Сенсорне управління |
| Об'єм, л | 73 |
| Напрямні для деко | Телескопічні |
| Додаткові функції | Блокування від дітей Конвекція Розморожування Таймер |
| Оснащення | Дисплей Наявність шнура живлення Підсвітка |
| Тип гриля | Електричний |
| Енергоспоживання | 0.7 кВт/год |
| Система очищення | Емаль легкого очищення |
| Кількість стекол дверцят | 3 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 60 х 56 х 55 см |
| Матеріал панелі керування | Скло |
| Матеріал дверцят духовки | Скло з металевою рамкою |
| Потужність гриля | 2450 Вт |
| Країна виробник | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.