(0) |
Вбудована духова шафа електрична GorenjeAdvanced BOS6747A01BG з об'ємом духовки 77 літрів, з емаллю легкого очищення.
Дверцята CoolDoor
Безпека та енергоефективність
Особлива інноваційна конструкція та спеціальне скло дверцят утримують тепло всередині духової шафи та оптимізують споживання енергії. Приготування стає ще безпечнішим, особливо якщо на кухні є діти або тварини.
AutoBake: автоматичні програми
Коли не знаєш, як приготувати
Нові духовки OptiBake від Gorenje пропонують повністю автоматичні програми приготування та 22 популярні рецепти на вибір, що дуже зручно для новачків. Програми AutoBake, перевірені експертами Gorenje, довели свою ефективність та гарантують відмінні результати навіть без попереднього нагріву. Вам залишається тільки вибрати вид страви, ввести вагу і натиснути на СТАРТ — все інше зробить духовка!
Духовки OptiBake нагріваються до температури 200°C всього за 5 хвилин, заощаджуючи 30% часу в порівнянні зі звичайним нагріванням, що робить їх одною з найшвидших духовок на ринку. Це особливо зручно, якщо для рецепту потрібно попередньо нагріти духовку. Звуковий сигнал та індикатор повідомлять вам, що необхідної температури досягнуто.
GentleBake: повільне приготування
Неймовірно ніжні та соковиті страви
Режим для делікатного, повільного та рівномірного пропікання. При такому способі страва залишається ніжною та соковитою. Режим підходить для виготовлення м'яса, риби або випічки на одному рівні.
Функція «Піца»
Найкраща піца в місті
Ця програма з регулюванням температури до 300° C спеціально розроблена, щоб ви могли вдома випікати ідеальну піцу, фокаччу, коржики та подібну випічку.
| Комплектация | Глубокий эмалированный противень Маленький эмалированный противень Решетка |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.5 х 59.5 х 56.4 см |
| Вага | 31 кг |
| Вага в упаковці | 33 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А+ |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 66 х 62 х 67.5 см |
| Кількість програм | 22 |
| Потужність підключення | 3500 Вт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Тип напрямних | Знімні + 2 рівні телескопічних |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Режими приготування | Быстрый нагрев (FastPreheat) Круговой нагревательный элемент Нижний круговой нагревательный элемент и вентилятор Верхний круговой нагревательный элемент и вентилятор Малый инфракрасный гриль с круговым нагревательным элементом TurboBake Большой инфракрасный гриль Нижний и верхний нагревательные элементы LightBake Классический нагрев с вентилятором Большой инфракрасный гриль с вентилятором Большой инфракрасный нагреватель с нижним нагревательным элементом Малый инфракрасный гриль с нижним нагревательным элементом и вентилятором FrozenBake: приготовление замороженных блюд Pizza - Приготовление пиццы GentleBake: медленное приготовление AirFry+ Очистка паром (AquaClean) Разогрев Подогрев посуды (WarmPlate) Режим «Шабат» |
| Керування духовкою | Механічні ручки + сенсорні кнопки |
| Об'єм, л | 77 |
| Напрямні для деко | Знімні |
| Додаткові функції | Багаторівневе приготування Блокування від дітей Вимкнення духовки після завершення програми Конвекція Приготування з додаванням пари Приготування на парі Розморожування Таймер |
| Оснащення | Дисплей Довідник дверцят Наявність вилки Наявність шнура живлення Підсвітка |
| Тип гриля | Електричний |
| Енергоспоживання | 0.71 кВт/год |
| Система очищення | Емаль легкого очищення |
| Кількість стекол дверцят | 3 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 60 х 56 х 55 см |
| Матеріал панелі керування | Скло |
| Матеріал дверцят духовки | Скло |
| Потужність гриля | 800 Вт |
| Рік випуску | 2022 |
| Максимальна температура приготування | 300 |
| Мінімальна температура приготування | 50 |
| Країна виробник | Словенія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.