(0) |
Класика в інтер'єрах заслужено посіла чільне місце та вже багато років ним не поступається. Саме для досконалого доповнення класичних кухонь український бренд вбудованої техніки для кухні ELEYUS створив духову шафу ELEYUS SELENA 6006 яка зачарує вас не тільки бездоганними формами, а й сучасним функціональним наповненням. Ми подбали про те, щоб духова шафа ELEYUS SELENA 6006 створила ідеальний ансамбль з іншою вбудованою технікою нашого бренда та перетворила вашу кухню на зразок витонченості та високого смаку.
Електрична духова шафа ELEYUS SELENA 6006 має внутрішній об'єм 62 л. Клас енергоефективності «А» дасть нагоду заощаджувати майже 50% електроенергії проти інших електроприладів. Споживана потужність духової шафи становить усього 2,1 кВт, а проте вона швидко нагрівається, і вам не доведеться витрачати час на очікування потрібної температури.
Духова шафа ELEYUS SELENA 6006 працює в 6 режимах:
Це універсальний набір функцій, який дасть нагоду вам готувати страви «на всі випадки життя»! Завдяки функції конвекції температура в духовій шафі вирівнюється через постійну циркуляцію гарячого повітря, що дає змогу стравам рівномірно пропікатися, а також готувати одночасно на декількох рівнях і розширити діапазон приготування цілому.
Традиційно для продукції ми використовуємо тільки найкращі та якісні матеріали. Дверцята з емальованого металу доповнені подвійним загартованим склом. Панель керування теж виготовлена з емальованого металу. Дверна ручка та механічні ручки керування кольору бронзи доповнюють класичний образ духової шафи. Також є функція механічного таймера з вимиканням духової шафи та сигналом про закінчення процесу приготування. Для приготування доступні 4 рівні рельєфних напрямних.
Важливим досягненням на сучасному ринку вбудованої техніки є те, що ТМ ELEYUS на відміну від конкурентів, надає 5-річну гарантію на всю продукцію, яка підкріплена потужною мережею сервісних центрів у всіх регіонах України.
| Комплектация | Духова шафа електрична Шнур Виделка Решітка для гриля Деко: 2 шт Посібник з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.5 x 59.5 x 56.5 см |
| Вага | 29 кг |
| Вага в упаковці | 31 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Електричний |
| Клас енергоспоживання | А |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 70 x 67 x 62 см |
| Кількість програм | 6-10 |
| Потужність підключення | 2100 Вт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Кількість рівнів напрямних | 4 |
| Режими приготування | Верхнє нагрівання Нижнє нагрівання Нагрівання верхнє + нижнє Нагрівання верхнє + нижнє + конвекція Гриль Розморожування |
| Керування духовкою | Механічні ручки |
| Об'єм, л | Понад 60 |
| Напрямні для деко | Рельєфні |
| Додаткові функції | Конвекція Розморожування Таймер |
| Тип гриля | Електричний |
| Енергоспоживання | 2.1 кВт/год |
| Система очищення | Емаль легкого очищення |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 59.5 х 56 х 55 см |
| Матеріал панелі керування | Емаль |
| Матеріал дверцят духовки | Скло з металевою рамкою |
| Потужність гриля | 2000 Вт |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.